Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Csak én gondolom úgy hogy...

Csak én gondolom úgy hogy Alguersuarinak egy jobb csapatnál lenne a helye?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon jól teljesít idén. Ismét 8.-dik lett. Az egyéni vb-ben meg még van esélye a 9.-dik helyre. Sokkal jobb pilóta mint Buemi. Remélem 2013-ban a Red Bullnál fog versenyezni.

2011. okt. 30. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen az idei évben kiváló teljesítményt nyújt! Ha folytatja ezt, akkor nagy esélyel pályázhat egy jó csapathoz!
2011. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el, hogy nagy a tömörülés az élcsapatoknál - 1 helyre van 5 kiváló pilóta is! Ebből a szempontból Jaime, (mint még viszonylag kezdő F1 pilóta) egy jó csapatnál van. A Toro Rosso a középmezőny legjobbja. Az előrejutáshoz azért még hosszútávon is bizonyítania kell.
2011. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom, nagyon szurkolok neki! Jó lenne dobogón látni ;)
2011. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet h jobb csapatnál lenne helye csak sehol nincs üres hely... max Massa helye inog
2011. nov. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!