Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek Schumacher mar...

Szerintetek Schumacher mar jobb Rosbergnel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
ez mi??????:D hogyne lenne jobb, tudtommal Rosbergnek (mármint Niconak) nincs világbajnoki címe, míg MSC-nek van néhány!
2011. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Idén 6:5 az állás Rosberg javára. Mindig nagy Schumacher rajongó voltam, de azért ma már nagyon erősen látszik, hogy amellett, hogy Schumacher a F1 egyik legjobb képességű pilótája, a rengeteg győzelem abban az időben született, amikor még nem voltak új szabályok, és a Ferrari a nagyobb költségvetésének köszönhetően jobb autókat építhetett. Ma, amikor már egyenlőbbek az esélyek, ilyen nem nagyon fordulhat elő. Schumacher alatt nincs annyira jó autó, és így nem is jönnek az eredmények, sőt, még Rosberg is jobb nála.

Schumacher nagyszerű volt abban az érában, de ma már nem nagyon lesz 7 VB cím egy pályafutás alatt, teljesen mindegy, milyen képességű az illető.

2011. júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ugy ertettem, hogy ebben az evben.

Jo, igen 6:5, de pl ezen a versenyen is jobb volt nala meglehetett volna a 4-5. hely is, csak aza qrva Stop and Go...Pfff Egy verseny balesetre!

De latszik rajta, hogy rengeteg tuz van meg benne ;)

2011. júl. 11. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja elég röhej volt egy koccanás miatt, azt mondták is hogy ez átlagos "történés" a futamokon..


Remélem akkor már Hamiltont is lehúzzák a p*csába, ha ő meg szándékosan nekimegy Massának.


Kérdésre válaszolva ja, én minden idők legjobb versenyzőjének tartom.

2011. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én sosem szerettem Schumachert, viszont annak azért örültem hogy visszatért, de mostmár tényleg abba kéne hagynia, csak tovább rombolja a "szobrát". Rossz nézni hogy többet hibázik mint némelyik újonc, majd minden versenyen belekeveredik valamibe, melyek legtöbbjét ő okozza. Persze lehet azt mondani hogy nincs jó autója, na akkor azért illeni minden versenyen legalább a csapattársát elverni (ha már ő 7szeres), és hogy nincs szerencséje ? de már másfél éve ? ugyanmár. Dobogót is csak akkor látja, mikor épp kerékcsere, vagy valami törött cucc csere miatt (ez a gyakoribb) a boxban haladva felpillant oda.
2011. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
MÉG nem
2011. nov. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!