Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek megpróbáljam/megéri?

Szerintetek megpróbáljam/megéri?

Figyelt kérdés

Nos az lenne a lényeg, hogy minden féle edzés nélkül 12,84Mp-et futottam 100m-en. Azt mondta a tesitanárom h ez egész jó, és próbáljak meg komolyan foglalkozni a dologgal. És a véleményeteket szeretném kérdezni hogy ez szereintetek is jó-e, és hogy megérné foglalkozni vele? Amugy kb fél éve elkezdtem focizni, ott próbálom kihasználni a gyorsaságot, de ugye oda más is kell :)


15/F


2009. dec. 27. 20:14
1 2
 11/11 anonim válasza:
Figyelj, nekem azt tanították, hogy 12 éves kor az a felső határ ahol el kell kezdeni sportolni. aki ezen felül kezdi abból szinte nem lehet semmi mert nagy a hátránya azokkal szemben akik sokkal régebb óta csinálják. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem lehetsz profi, csak azt, hogy későn kezded a sportot és kisebb az esélyed. De meg kell próbálni, ki tudja!!:D
2010. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!