Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek megpróbáljam/megéri?

Szerintetek megpróbáljam/megéri?

Figyelt kérdés

Nos az lenne a lényeg, hogy minden féle edzés nélkül 12,84Mp-et futottam 100m-en. Azt mondta a tesitanárom h ez egész jó, és próbáljak meg komolyan foglalkozni a dologgal. És a véleményeteket szeretném kérdezni hogy ez szereintetek is jó-e, és hogy megérné foglalkozni vele? Amugy kb fél éve elkezdtem focizni, ott próbálom kihasználni a gyorsaságot, de ugye oda más is kell :)


15/F


2009. dec. 27. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mondható nagyon jó eredménynek.

Egy baj van ezzel a sportal hogy itt van ez a jamaicai csávó 9:69 es idővel és nem tudnak a nyomába érni


én nem azt mondom hogy legyél maximalista és le akard őt hagyni , csak ha céltalanul hülyeség bármibe is belekezdeni

kicsit offoltam ,bocsi

2009. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
9,58-nál jár már tudomásom szerint Bolt. 12,84 ígéretesnek tűnik, hobbiszinten -ha élvezed- én csinálnám a helyedben valami helyi futóklubban. de hogy ebből megélni lehet-e? nem hinném...
2009. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Én 15 évesen 12,5-öt futottam 100-on. Tesitanárom olimpikon volt ő tanácsolta, hogy foglalkozzak vele komolyan, de nem tettem. Az igazsághoz tartozik hogy hosszú távon is jó voltam 1500-3000 m-en futottam többet, országos döntőbe is jutottam. Fociztam így külön futásra soha nem edzettem. Én megbántam, hogy nem vettem komolyan a futást.
2009. dec. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, aztán ha nem tetszik abba lehet hagyni. Egyébként ha meg se próbálod, akkor később már lehet már sajnálni fogod.
2009. dec. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a gyorsaságod inkább a fociban kamatoztasd :)

A futás szerintem sokkal unalmasabb és fele akkora móka :D

Tehát: szerintem focizz inkább figyelj a labdakezelésre egy ilyen gyorsasággal jó játékos lehetsz...

Sok sikert!!!

2009. dec. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utolsónak üzenném, hogy megteszek mindent, de sok minden kell még a focihoz am szerintem nekem nincs meg :):/
2009. dec. 30. 17:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ,próbáld inkább a futást,ha szorgalmas vagy,annak idején én is tehetséges voltam csak lusta,nem vetem komolyan a tesitanáromat,bár a focihoz kevesebb ész kell és több benne a pénz....
2010. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Ne törödj semmivel......csak vágj bele tűz ki a célt!!"győzni".......én is igy tettem és teszek igaz nem ebben a sportban...
2010. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem foglakozz vele.
2010. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
különbenis ha ilyen jók az eredményeid akkor csak jobb lehet hiszen akik ott vannak az olimpián futók azok szted hogy kezdték?!!!rögtön az olimpián hát nem!!
2010. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!