Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik Forma-1-es pilótát...

Melyik Forma-1-es pilótát rúgnátok fenékbe és miért?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 19:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Alonsot. Mert egy retardált seg.gfej,aki ki akarja minden csapatnál sajátítani az első helyet! Egyedül Hamilton nem hagyta magát,Ő nem hagyta hogy másodhegedűs legyen! Csalonzó,csak mert kétszeres VB,akkora pofikája van hogy nem fér a kamerába,és ha nem megy neki a szekér,kivágja a hisztit,panaszkodik a sajtónak,nyavalyog. És most mi megy a Ferrarinál? Az hogy Alonso első akar lenni,és hogy azt akarja hogy az ő óhaja szerint fejlesszék az autót,ugyanúgy mint a Renaultnál,és ahogy a McLarennél akarta. Aljas mocsok,kitakarodhatna az F1-ből.
2010. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Hamilton meg, hát nem is tudom, sajnáltatja magát, beképzelt. A könyve is olyan beteges... ÉS EGY VB CÍMET SEM TUD TISZTESSÉGESEN MEGSZEREZNI!
2010. aug. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló: Hamilton sajnáltatja magát? Ez hülyeség...Alonso abban verhetetlen...

És igenis megérdemelte a VB címet,2007-ben is elvesztette,ez már járt neki..a könyve meg marha jó lett! Go Lewis!

2010. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
56%

-Alonsot,mert nyavajgós,undorító alak

-Hamiltont,mert álszent,néger,hazudós

-Buttont tavaly gyűlöltem,mert beképzelt volt,idén viszont nincs vele bajom,de mázlis...őt csak átraknám a Virginhez.

-Sutilt,mert beképzelt,szemét

-Yamamotot,Chandhokot,mert lassú és pénzesek

-Buemit is,mert egy pénzes arab gyerek...nem jó versenyző



nagyjából ezeket,aztán a helyükre mehetne a két tehetséges Magyar(Kiss Pál Tamás+Királykúti Márk)+ Én:DD

2010. aug. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Utolsó: Hamilton,mert néger? Gratulálok,rasszista állat...
2010. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
na hamilton és button se köcsög és nem nagyképű én inkább yamamotót mert egyátalán be ált a forma-1 be
2010. aug. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

gyikoc 7 21:


A forma-1 azért van hogy szorakoztason nem azért hogy utáljunk midenkit

2010. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
A forma-1 azért van hogy szorakoztason nem azért hogy utáljunk midenkitbelöle és ne köcsögözenek le mindenkit
2010. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

Hamiltont nem csak azért utálom,mert néger...


Olvassál,te barom....

Hazudik,sumák,beképzelt,szabálytalan...


Vettel a legjobb..

2010. szept. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
az utolsó válaszoló nekem azt az üzenetet??????????????????????
2010. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!