Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Melyik Forma-1-es pilótát...

Melyik Forma-1-es pilótát rúgnátok fenékbe és miért?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 19:05
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
28%
Alonsót, de nagyon, egy nagyképű balf*asz, kétszer az őlébe hulló vb-címtől ne naqgyképüsködjön, neki volt jó az autója, persze hogy ő nyert, és a tavalyi hamiltonos hungaroringes incidenséről, meg a szingapúri csalásról ne is beszéljünk!!
2009. okt. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
72%
Tudjátok nem kell őket azért bántani mert világbajnokok, én elhiszem hogy enm mindegyik F1-est bírjátok én se, de azért ne bántsátok őket.Ugyanolyan emberek mint mi, csak ezt a pályát választották, amúgy néhányotokkal egyetértek.
2009. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
3%
Veletek vagyok testvéreim! Egyetértek veletek Hamilton Kovalainen, Button Schumacher (vagy ki) Alonso mind nagyképű! Tüntessünk ellenük! Éljen a többi!
2009. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:
72%

Ha a nagyképűség együtt jár a sikerességgel, tehetséggel akkor legyen, de ők profi sportolók, ha ők nem hiszik, el, h ők a legjobbak, akkor ki?

Nincs igazam?


Én amugy a Kis Piquetet nem bírom... ugyan, ki menne neki direkt egy betonfalnak??? Normális az ilyen??? :O

2009. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne senkit seggberugni közülük, tisztelni megbecsülni kell őket, elvégre a mi szórakoztatásunkért teszik kockára az életüket!
2009. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
75%
Nem hiszem, hogy bármelyikük is azért lett F1 pilóta, hogy csak a szórakoztatáaunkért kockára tegyék az életüket. Talán a saját maguk szórakoztatása reálisabb elképzelés róluk, s csak utána következik minden más, ami vele jár. Szerintem. Ezt csak azért írtam, mert az előttem szólóval nem értek egyet abban, hogy úgy kell rájuk gondolni, mint akik az egyik legnagyobb áldozatot hozták meg értünk. Ez hülyeség. Mindenesetre tisztelem őket, de néha rájuk férne egy kis fenéken billentés is.
2009. nov. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
100%

attól hogy valaki vb-t nyert nem kell mindjárt utálni.

Aki Forma-1-ben versenyzik, az attól van hogy tud valamit, ti kedves fikázók, soha az életben nem tudnátok megcsinálni (ha lenne is rá alkalom)

2009. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
téged, mert fan vagy.
2010. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
,,téged mert fan vagy" Ez jó :D szívesen beszélgetnék veled. :) U.I: egyetértek!
2010. febr. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Jé, egy szerelem van kibontakozóban!

Hiába, szép is amikor egy álom valóra válik:)

Sok boldogságot!

2010. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!