Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan tudnék javítani a...

Hogyan tudnék javítani a kondimon pár nap alatt?

Figyelt kérdés
múlthét hétfőn elkezdtem futni, fél óra kocogás, előtte bemelegítés, nyújtás, 15 perc után 50 méter séta, aztán újra kocogok, de akkor már ki vagyok fulladva. Most hétvégén lesz egy 5 km-s táv, amit le kéne futnom szívroham nélkül, hogy tudnék rákészülni, hogy ne égjek nagyon be?

2013. ápr. 22. 17:27
 1/4 A kérdező kommentje:
ja igen, és 16 éves fiú vagyok, 77 kiló, 190cm magas
2013. ápr. 22. 17:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Napok alatt nem lehet kondíciót növelni, minimum hetekben kell gondolkodni. Hiába kérdezed témazáró dolgozat előtt 5 perccel, hogy hogyan tudsz percek alatt felkészülni, nem lehet.
2013. ápr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy biztos: előző pár napban már ne fuss. Többet árt, mint használ. 5km amúgy nem olyan hatalmas táv, szóval akár edzés nélkül is le tudod futni. Én most hétvégén 7km-t meg aztán még 3km-t, tehát összesen 10km-t lefutottam úgy, hogy előtte kb. 3x voltam kint futni. Igaz, lett egy kis izomlázam, de majd elmúlik. :) Ja és kb. 20-25kg súlyfelesleg simán van rajtam sajnos. :(
2013. ápr. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi, tehát ha szombaton lesz a futás, akkor már szombatig ne menjek futni ?
2013. ápr. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!