Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerinted Alonso-n tudnak...

Szerinted Alonso-n tudnak hozni a többiek? Pl. : ha kiesik. (F1)

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 14:28
 1/6 A kérdező kommentje:

Stressz miatt képes lesz elbukni a Ferrari Alonso tetemes pontelőnyét?



Szerintem ez lehet a veszte az idén!

2012. okt. 2. 14:34
 2/6 anonim válasza:
Egyelőre úgy látszik, a McLaren mindenképpen erősebb a Ferrarinál, és talán még a RedBull is. Szóval hozni tudnának, a legnagyobb probléma, hogy míg a Ferrari kiegyensúlyozott (nem romlik el, Alo csak egyszer esett ki, akkor is önhibáján kívül), addig az üldözők sorra kipotyognak a versenyeken (Hamilton, Vettel), és egymás elől szedik el a pontokat. Ettől függetlenül persze még koránt sincs lefutva a bajnokság, bármikor közbe jöhet egy műszaki gond a Ferrarinál is. De a stresszen nem múlik, Alonso már van olyan szinten idegileg, hogy ez ne jelentsen problémát.
2012. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha valami miatt Alonso elbukja ezt a bajnokságot az nem a stressz lesz. Ez már megtörtént vele 2010-ben a Ferrari-val és 2007-ben a McLaren-nel. Pontosan ismeri ezt a szituációt, elég esze és rutinja van már sztem, hogy ne stresszelje el.


Ami miatt viszont jó esélye van rá, hogy elbukja az az ótvaros Ferrari. És az alapján, ami Szingapúrban is történt kb. már két futamra se nagyon tudja beosztani az előnyét, nemhogy hatra. Könnyen el tudom képzelni, hogy az utólsó 3 futamon már nem is üldözött lesz, hanem üldöző.


Ettől függetlenül szerintem megnyeri, és semmi kétségem, hogy az elmúlt 3 év után idén ezt ő is érdemelné meg a legjobban, mert ő küzd is érte elég rendesen...

2012. okt. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már annyira beharangozta mindenki előre, hogy Alonso - Vettel - Hamilton csata lesz, hogy már az az érzésem, hogy Raikkönen megcsinálja azt amit 2007-ben..
2012. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alonso megfogja nyerni.
2012. okt. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem nyert. De nem hisem hogy a sressz miatt, mert ahogy írták előttem, neki már jó rutinja van ebben.
2013. jan. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!