Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szóltok Bruno Senna 7....

Mit szóltok Bruno Senna 7. helyéhez a Hungaroringen?

Figyelt kérdés
Szerintetek képes lesz továbbra is ezt a teljesítményt nyújtani, vagy ez is csak a szerencsének mondható? Elvileg megtaláltak egy olyan beállítást, amivel sokkal jobban érzi az autót. Mit gondoltok, lenne esélye jövőre szerződést kapni, ha mindig 6-7-8. helyeken végezne?

2012. aug. 21. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
És hova menne?
2012. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A Williamsnél gondoltam, hogy hosszabbítana. Jobb helyet nem kaphat, de meglehet, hogy nem is lesz már jövőre az F1-ben...
2012. aug. 22. 00:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Örülhet ha jövőre is versenyben lesz, de valószínűleg eddig is csak a mögötte álló szponzorpénzek miatt maradhatott az F1-ben.
2012. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb pilóta, de sokkal állandóbb a teljesítménye, mint Maldonadónak. Ezért szerintem marad a Williamsnél, Maldonadónak meg össze kell szednie magát, mert repülni fog, ha így folytatja...
2012. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bruno nem volt ügyetlen régen..sok pilótának kell pár év mire belerázódnak, szerintem 1 futamgyőzelem benne van a srácban a következő években de több nem. Úgy tudom én is hogy ezzel az fajta cuccal a kocsi elején már sokkal jobban érzi azt, remélem belehúz az év hátralévő részében.
2012. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy nulla a srác ahogy kifogy a pénzből repül. Remélem ez minél hamarabb bekövetkezik.
2012. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem is figyeltem a srácot, hogy ott van-e a mezőnyben :D

Még a Williams csapatról sem tudtam hogy ott vannak, csak akkor ha Maldonado csinál valami hülyeséget. Nem normális az az ember...

Bruno meg csak megyeget ott a középmezőnyben (szerintem)

2012. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vak tyúk is talál szemet.
2012. aug. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha,mindig vagy csak 1-szer nem lesz pontszerző szerintem marad a az f1-be azt nem tudom,hogy a williamsnél vagy valamelyik közép csapatba biztos versenyezni fog jövőre ha folytasa a pontszerzés amit már meg emlitettem
2012. aug. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!