Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A Hungaroringen lesz lehetőség...

A Hungaroringen lesz lehetőségem közös képet csinálni Hamiltonnal vagy valamelyik versenyzővel?

Figyelt kérdés
akár meik nap a hétvégén? :l
2012. júl. 9. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
persze lesz + lesz egy buli verseny után ahol együtt lehet bulizni pilotákkal tavaly voltam és Hamilton,Alguersauri is pl ottvolt mind2 közvetlen és szimpatikus ember lehet velük akár beszélgetni is persze vannak flegma majmok is akik csak a VIP páholyba vannak de érdemes elmenni :) [link] tavalyi pl.
2012. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csütörtökön lesz rá lehetőséged, ha beállsz az autogramkérők sorába.. 16órától ugye meg lehet tekinteni a boxutcát, 17órától pedig szokott lenni kb. egy órás autogramosztogatás, amikor esetleg egy képet is sikerül csinálnod. De ez sajnos úgy működik, hogy egyszerre kb. 5-6 pilóta van kint autogramot adni és folyton váltogatják egymást. Így lehet, hogy pont épp olyanok lesznek kint, amikor te sorra kerülsz, akiktől te nem is szeretnél autogramot. És sajnos nem nagyon lehet nyavalyogni, hogy te még várni akarsz a sorban Hamiltonra. A nyavalygásért a biztonságis bácsik szépen eltüntetnek a sorból.. Szóval szerencse kell hozzá. Tavaly emlékszem, hogy Hamilton elég sok embernek megengedte a közös fotót,amikor kint volt autogramot adni.

Péntektől már nincs ilyenre lehetőséged, ha csak nem VIP jegyed van és szabad utad a paddockba. Esetleg még azt lehet figyelni, hogy a főbejáraton mikor távoznak. Kocsival mennek persze, de ha jókor vagy jó helyen és legalább 10-en feltartják a kocsit és Hamilton lesz olyan kedves, hogy lehúzza az ablakot és te a pofájába nyomsz egy papírt és tollat, akkor még adhat autogramot :D De erre is minimális az esély.


Lesz afterparty ez igaz, de amit az előző válaszoló belinkelt az nem az ideiről szól.

Ez az idei:

[link]

2012. júl. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1. voltam igen azért azt akartam megmutatni milyen volt am durva ez a 30k tavaly 16k-ért vettem
2012. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!