Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » MICHAEL fogja helyettesíteni...

MICHAEL fogja helyettesíteni Massat! Miért? Miért? Miért? Miért? Miért?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 19:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem... megőrülök. Most miért kell ez??? Miért?
2009. júl. 29. 19:43
 2/13 anonim ***** válasza:
miért ne?:XD
2009. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hogy Kimi ne legyen magányos XD
2009. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mert ő elég alkalmas erre a feladatra, és ráér az egész idényben a többi az ilyen fél megoldás lett volna, a két tesztpilóta meg annyit ér, mintha te vagy én ülnénk be az autókba. Michael tehetsége vitathatatlan ezt mindenki még a legnagyobb elenfelei is elismerik ezt nem kellene vitatni lehet szeretni vagy nem szeretni.

Hamilton már más tészta mákkal nyert s szerintem érdemtelenül.

A Ferrarisok örüljünk annak, hogy hátha az ő visszatérése előreviszi a fejlesztéseket, hiszen a mérnökök is hallgatnak a tapasztalataira, bár egy bizonytalan autóval nem lehet várat építeni.

Schumi tán képes lesz rá hogy adobogó közelbe hozza a versenyeken a gépet, hiszen neki nagyon kiegyensúlyozott a teljesítménye.

28/F

2009. júl. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, de nagyon féltem. És majdnem 3 évet hagyott ki, ismerem az embereket, nagyon nagyon lesznek az elvárások. Tudom, hogy a csapat miatt csinálja...
2009. júl. 29. 20:04
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy elvárások... Azt hiszem, őt már a legkevésbé sem érdeklik a nagy elvárások. Ő már elért mindent, amit lehetett, nem most kell nagyot bizonyítania. Ha nem fog mindenkit porba alázni, akkor rá lehet fogni, hogy rossz az autó (nem kizárt, hogy van ennek némi alapja is).
2009. júl. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja, Valenciában sosem vezetett...kers...
2009. júl. 29. 20:15
 8/13 anonim ***** válasza:
No para GO SCHUMI!!!!!!!
2009. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Alonsonak jobban örültem volna.
2009. júl. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
,,,én nem örülök annak hogy ő folytatja a versenyt Massa helyet! Teszt pilótának kellene helyettesíteni nem? Szerintem csak azért teszik be Schumit hogy helyrehozza egy kicsit a Ferrari csapatot! ( ...ha bírja majd!)
2009. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!