Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért szeretik ennyien Kimi...

Miért szeretik ennyien Kimi Räikkönen-t?

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mert Lotusos vagyok


Kubica fan vagyok, ha BMW-s volt akkor BMW-s voltam, ha Renault-hoz ment akkor meg az. ÉS most nincs így hivatalosan még a Lotusnál van szóval Lotus.


Amúgy mert egy piszok nagy versenyző

2012. júl. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szegény Kubi, én is bírtam a búráját... de már nincs a lotusnál, felbontották a szerződését.
2012. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem tudom, én soha nem láttam annyira kiemelkedően nagynak. Viszont azt a fapofát nagyon bírom, ahogy mindig szokott nézni :D
2012. júl. 29. 23:41
 4/12 anonim válasza:
Mert jó pilóta, és valóban egyéniség. Utóbbiból pedig mostanában viszonylag kevés akad.
2012. júl. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

KUbicát összehozták már a Ferrárival is, állítólag a Ferrári 1 millió eurót fizetett csak hogy ott gyógyulgasson és 13-ra ott legyen Massa helyett. Bár kit nem boronáltak össze a Ferrárival?



Remélem Kubu visszatér :)



amúgy, Kimihez visszatérve, én is bírom sose örül, de mindig elsőként iszik az üvegből xD

A kis alkoholista:D

2012. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én bírom Kimit a vezetési stílusa miatt, az ünneplése miatt (elsőként iszik a pezsgőből)...
2012. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajnos Kubica F1-es visszatérésére nincs sok esély, ide 100%-os pilóták kellenek egy élcsapatba, Karthikeyan szintjén meg nem érdemes vergődni.


Raikkönen-t azért, mert gyors és szimpatikus, már amikor nem részeg.

2012. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szép is lenne... Kubica keze lebénult, maradandó a kár, sajna már nem ülhet versenyen f1-es kocsiba.


gondolj vissza Massára... folyamatosan jöttek a hírek, hogy mennyire gyógyul, és így is volt. Kubicáról semmi hír, nem is gyógyul, rejtegeti a sérült kezét, ami a sérülés után egy évvel(!!!) készült lesifotókon is természetellenesen áll.

2012. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Állítólag leszakadt a karja, tehát csoda lett volna, ha megússza maradandó kár nélkül.
2012. júl. 30. 14:56
 10/12 anonim ***** válasza:
de már egyre erősebb és folyamatosan jók a tesztjei és a javulása, és még mindig van esélye visszajönni én bízok benne mert a kedvencem
2012. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!