Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi Kimi Räikkönen autogram...

Mi Kimi Räikkönen autogram kérő címe? Ha írok, k. b. mennyi idő alatt jön válasz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 12:58
 1/10 Zsumi válasza:

"Kimi Raikkonen

Lotus Racing

Hingham Industrial Estate

Ironside Way

Hingham - Norfolk NR9 4LF

UK" Ez a címe :)

2012. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi Zsumi ;)
2012. jún. 25. 17:54
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Egy haverom írt erre a címre autogramot nem kapott de egy kalinkás okádékkal összekent asztalterítőt igen :)
2012. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Zsumi válasza:
Én úgy hallottam/olvastam,hogy 1-2 hónap mulva érkezik válasz dedikált autogrammkártya formájában.Vagy ha biztos akarsz lenni benne,küldd meg neki te a képet amit alá szeretnél iratni :) Én is a héten adok fel neki egy levelet.
2012. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi az infót, még a héten feladom, de remélem nem más írja alá helyette!!! :) Kimi nem igazán rajong az ilyen dolgokért. Lehet egy Finlandia vodkás üveget kellene dedikáltatnom :)'
2012. jún. 27. 10:39
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja, ha küldenek Neked valamit, írjál... :)))
2012. jún. 27. 10:43
 7/10 anonim válasza:
Elküldted neki a levelet? Kell küldeni felcímzett válaszborítékot? A válaszokat köszi előre is :)
2012. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elküldtem, már több, mint egy hónapja! Válaszborítékot nem küldtem, mert mikor a Ferrarinak írtam (2008-ban), nem abban küldték vissza. Akkor fél év után válaszoltak, de megérte várni, mert szép ferraris borítékban bennt lapult egy Kimis és egy Massás aláírt rajongókártya. A falamon vannak bekeretezve, még a boríték is... :)))
2012. aug. 2. 22:35
 9/10 A kérdező kommentje:
Még annyit, ha levelet küldesz, akkor pontosan add meg a címed, ez nagyon fontos!!! Különben várhatod a választ életed végéig...(Ezt csak tapasztalatból írtam!) ;)
2012. aug. 2. 22:42
 10/10 anonim válasza:
Azt szeretném kérdzeni hogy küldtek autogrammot? :)))
2013. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!