Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » A Lotus-okkal mért nem foglalk...

A Lotus-okkal mért nem foglalkozik a többi top csapat? (F1)

Figyelt kérdés
Szerintem a Lotus nagyon jól halad a fejlesztésekkel, van 2 gyors pilótájuk, ennek ellenére egyik csapat sem említi őket mint rivális, pedig a Brit nagydíjon is a Lotusoké volt a leggyorsabb kör.

2012. júl. 13. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
A Lotus baja hogy nincs igazi ütőképes pilótája. Grosjean elég gyors csak folyamatosan zúz, pár év még kellett volna neki a GP2-ben, Raikkönen meg lassú mint a székrekedés. Csak az a baj hogy a csapatnál Rait tolják, míg Gro le van ejtve meg el kell neki folyton engednie. A többi csapat is tudja hogy hiába egy jó autó ha Raikkönen vezeti akkor nem kell attól félni hogy közük lenne a VB-hez.
2012. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem Raikkonen tempója megvan, csak az előzések nem mennek neki és ott sok időt veszít mindig.
2012. júl. 13. 15:47
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

#2

Pedig ott a DRS meg a többi sz@rság, de Grohoz viszonyítva baromi lassú. Ha a csapat fele annyi energiát fordítana Grosjeanra akár a VB-ért harcolhatnának, de nekik fontosabb hogy a celeb barbijuk jól érezze magát mint az eredmények. Ezért nem veszi őket komolyan senki.

2012. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Jézusom, látszik hogy jól bekajáltad a Mezei f*szaságait. Grosjean gyors de Kimi is, ezt a Live Timing is bizonyítja. Attól hogy a mezőnyvégéről Kimi mögött ért célba Gro az nem azt jelenti hogy akár a dobogó közelébe is jutott volna alap esetben. Meg kellett előznie a HRT-Marussia-Caterham triót erőből, a többiek elé meg akkor került amikor azok kiálltak a boxba. Azt a 2-3 komoly pilótát az elején meg Kimi is megelőzte. Egyébként mondom nincs bajom Gro-val de kicsit már vicces hogy ha 1 ezreddel gyorsabb Kiminél akkor Kimi már lassú mint a szar.
2012. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

#4

Milyen mezei? :O

Én nem nyaltam be senki baromságát. Én azt mondom amit látok. Raikonen mindig is bénácska volt csak kisírta magának mindenhol a to-t de végül mindenhonnan kivágták mert lassú volt. Ha van egy kis esze a Lotusnak és mondjuk nyerni is szeretnének akkor ki kell hajítani ezt a hisztis primadonnát és beültetni egy igazi versenyzőt.

2012. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindenhol kisírta? Szerintem te összetéveszted Alonsoval, ő a primadonna;)
2012. júl. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Raikkonent sosem láttam ''sírni'', csak a kormány végett :D Egyébként bőven megvan a tempója, igaz az időmérőn Grosjean a jobb, de 2 futamon is Raikkonennek van a leggyorsabb köre, szóval nem lehet rá azt mondani, hogy lassú (ez az én véleményem) :)
2012. júl. 14. 20:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Lehet ők tudnak vmit, amit mi nem. Lehetséges, hogy az utolsó 2-3futamra lemaradnak a fejlesztésekre. Lehet, hogy ők így gondolkodnak. Vagy egyszerűen leírják a pilótáikat...
2012. júl. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a pilótáikat nem írják le, mert 2 nagyon jó pilótájuk van, szerintem ha nyerne valamelyik pilóta a Lotusnál, már a csapatot riválisnak tekintené a többi csapat.
2012. júl. 16. 17:57
 10/13 anonim válasza:
ők nem az az igazi élcsapat azért elég csak megnézni a mostani versenyt ... Na tudod ám ki a primadonna? Nem alonso, sokkal inkább fetyó meg hammilton alonso sose sírt(vagyis de Valenciában)de áhh nem értelek
2012. júl. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!