Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért hiszik sokan, hogy a vb...

Miért hiszik sokan, hogy a vb címek száma a forma-1-ben döntenek arról, hogy ki a legjobb pilóta?

Figyelt kérdés

Pl Senna "csak" 3-szoros, míg Schumi 7-szeres, mégis nem kérdés ki a jobb. Vettelnek 2 címe van, míg Kiminek 1 és még sorolhatnám.

Sokan meg f1-es berkekben Gilles Villeneuve-t tartják a valaha volt legjobbnak, aztán ő nem nyert 1 vb--t se.



2012. jún. 30. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Hát igen. Régebben leginkább azon múlott ki mekkorát tud fejleszteni. Nem voltak ekkora megkötések. És persze a pilóta tehetsége számított leginkább. Most aztán kapni fogok a sok drukkertől, de Vettel szerintem nem feltétlen a tehetségének köszönheti azt a 2 vb címet. A mostani mezőnyben én Alonsot tartom a legtehetségesebbnek. Megérdemelné a 3. vbt. Azzal a Ferrarival ő viszi az egész csapatot, és már szezon elején is nyerni tudott, vele pedig senki nem tartotta esélyesnek. Emellett hihetetlen szerény, nem csapkod meg vergődik ha egyszer nem sikerül neki valami. Nem vagyok Alonso rajongó, csak látom mi történik :) Én mindig is Williams rajongó leszek! Én Top pilótának tartom. Sennát, Schumachert, Prostot és Graham Hillt. A mostaniak közül pedig Alonsot.
2012. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pityeeesz ***** válasza:
Mindkét példád sántít, de egyébként igazad van. Senna a saját korában sem volt a legjobbnak nevezhető. Legnépszerűbb igen, az egyik legjobb igen, de A legjobb? Semmiképp. Raikkonen dettó. Jó versenyző, de egy kezem nem elég hogy megszámoljam a jelenlegi mezőnyben azokat akik nála jobbak és éppenséggel Vettel is köztük van. Villeneuve szerintem is az egyik leggyorsabb versenyző volt, de ha nem hal meg akkor sem nyert volna egy vb-t sem, mert azzal a mentalitással akkoriban sem lehetett sokra vinni. Sőt túl sokáig élni sem ahogy a mellékelt ábra mutatja.
2012. júl. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az F1 egy sport és mint a legtöbb sportban itt sem lehet mást objektíven értékelni mint az eredményeket.

Vannak tények, hogy Schumi meg Prost eredményesebb mint Senna.

Meg vannak saját vélemények, amelyek legtöbbször a valósággal köszönő viszonyban sincsenek szimplán szimpátia alapján mondasz egy véleményt pl hogy Senna jobb mint Schumi, vagy hogy Raiko jobb mint Vettel. Egyik sem tükrözi a valóságot, de az eredmények akkor is eredmények, és pl egy győzelemben több munka van mint abban, hogy téged valamelyik versenyző meggyőzzön arról hogy ő a legcikicukibb a mezőnyben és elnyerje a szimpátiádat és őt tartsd a jobb versenyzőnek.

2012. júl. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!