Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki a legjobb Forma1-es pilóta...

Ki a legjobb Forma1-es pilóta csapatonként lebontva?

Figyelt kérdés

Szerintem:

Red Bull: Vettel,de idén azért láthatóan nem megy annyira neki a Redbull gyengülése miatt(azért így is vezeti a vb-t)

McLaren: Hamilton,Button sokkal higgadtabb nála,de Lewis pl. már első évében világbajnok lett majdnem.

Ferrari: Alonso,de nem olyan egyértelműen,mint ahogy a számok mutatják.Massa a balesete óta borzalmasan versenyez.

Mercedes: Talán Rosberg,De Schumi is közel van hozzá,csak balszerencsés.

Lotus: Kimi azért jobb mint Grosjean,de a francia is jól versenyez idén.

Williams: Maldonaldo,amit az előző versenyhétvégén produkált,az elképesztő.

Sauber: Peréz,de csak azért,mert már volt 2. idén.Véleményem szerint közel azonos szinten van a japánnal.

Force India: Di Resta eddig sokkal jobb,de hát Hülkenberg azért egy visszatérő,még nem rázódott vissza.

Toro Rosso: Talán Ricciardo,de hasonlók.

Caterham: Kovalainen,bejutott már a Q2-be is.

HRT: De la Rosa szerintem kicsit jobb.

Marussia: Pic jobb versenyző.Újonc létére fel veszi a versenyt a csapattársával.


2012. máj. 17. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:

RedBull: Vettel - Webber sem rossz pilóta de (szerintem) nincs meg benne az ami Vettel-ben igen.

McLaren: Button - Hamilton is nagyon jó, de nem elég összeszedett.

Ferrari: Alonso - régen Massa is nagyon jó volt de sajnos már nem a régi.

Mercedes: Rosberg - Schumacher természetesen minden idők egyik legjobb pilótája, de a visszatérése óta nem az igazi

Lotus: Räikkönen - Grosjean is nagyon tud, de egyenlőre nem olyan jó még mint Kimi

Force India: diResta - Hülkenberg is tehetséges.

Sauber: Kobayashi - sokszor háttérbe kerül, de sokkal jobban tetszik a vezetési stílusa mint Pérezé, de ő is nagyon jó versenyző.

Toro Rosso: Ricciardo

Williams: Maldonado - lassan tényleg úgy jön ki, hogy Senna csak a neve miatt van ott...

Caterham: Kovalainen - egyértelműen

HRT: de la Rosa - ez a indiai még a 107% -on is kívül van nem is értem miért versenyeztetik.

Marussia: Glock - egyértelmű

2012. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. máj. 17. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Red Bull: Vettel ez nem is kérdés.

McLaren: nehéz kérdés, idén Hamilton jobb formában van

Ferrari: egyértelmű hogy Alonso

Mercedes: Rosberg, Schum túl sok hibát vét

Lotus: Kimi, de Grosjean is hihetetlen, belőle még nagy bajnok lesz egyszer!

Sauber: Perez bár Koboyashi is elég jó

Force India: Direcska jelenleg jobb, de azért nem írnám le Hulk-ot

Williams: Jelenleg ugyan Maldonado tűnik az istenkirálynak de eddig Senna hozta ki a maximumot a kocsiból, Maldi csak ment mint Montoya anno. Semmiképp se írnám le Sennat

Toro Rosso: annyira szürke mindkettő hogy fogalmamsincs

Caterham: Kova ugyan jobb de Petrov igen közel van hozzá

Marussia: Pic. Glock szerintem teljesen kiégett, belefáradt az egészbe pedig nem volt rossz anno

HRT: Ez nem is kérdés. Narain nem való versenyautó közelébe, DLR teljesen más kategória.

2012. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Redbull - Vettel jobb, de ebben az évben nincs messze tőle Webber.

McLaren - Hamilton ebben az évben egyérelműen jobb, csak eléggé pecches, ha nem volna a csapatnál ilyen sok hiba, biztos nyert volna már legalább 1 futamot.

Ferrari - Ez nem is kérdés, hogy Alonso, Massának szerintem már nincs helye az F1-ben, a balesete óta iszonyatosan versenyzik.

Mercedes - Rosberg a jobb, Schumacher már kezd kiöregedni az F1-ből.

Lotus - Raikkonen jobb, mivel sokkal több a tapasztalata mint Grosjeannak, de 1-2 éven belül Grosjean is lehet hasonlóan jó, mint Raikkonen.

Williams - Maldonado jobb, Senna még nem mutatott semmi olyat, amiért jobb lenne Maldonadotól.

Sauber - Kobajashi jobb, hiába lett Sepangban 2. Perez. Kobajashi nagyon jól tud előzni, ezt már többször is bebizonyította, és tud gyors is lenni ha akar.

Force India - Di Resta valamivel jobb Hülkenbergnél.

Torro Rosso - Ricciardo 1 kicsit jobb, mint Vergne, de még várnék ezzel 1-2 futamot.

Caterham - Kovalainen jobb, jót tett neki szerintem az, hogy ezt a 2 évet a Caterhamnél töltötte, de most már megérdemelne 1 jobb csapatot.

HRT - De La Rosa egyértelműen jobb, Karthikeyannal csak a baj van.

Marussia - Pic-nek van tehetsége, és szerintem jobb is, mint Glock.

2012. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Red Bull: Webber

McLaren: Button

Ferrari: Alonso

Mercedes: Rosberg

Lotus: Raikkönen

Williams: Maldonado

Sauber: Perez

Force India: Hülkenberg

Torro Rosso: Vergne

Catherham: Kovalainen

HRT: De La Rosa

Marussia: Pic

2012. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Redbull: Vettel, de Webber nagyon szorongatja

McLaren: Hamilton, mert Button hullámvölgyben van

Ferrari: Alonso, de Massa kezd feltámadni

Mercedes: Scumacher, mert ha nem (lenne) a pech-szériája, akkor több pontja lenne, mint Rosbergnek

Lotus: Raikkonen, de Grosjean képességei is elég jók

Williams: Maldonado, de Senna szerintem csak a pénz miatt van ott

Sauber: Perez, de Kobayashi is tud ha nagyon akar

Force India: Di Resta jól tolja, de Hülkenberg is ott van szorosan mögötte

Toro Rosso: Ricciardo, Vergne meg egy amatőr (szerintem)

Caterham: Kovalainen, ez nem kérdés

HRT: De la Rosa jobb, mert sokkal tapasztaltabb Narainnál, és a lekörözésnél is jobb, mint a kedves csapattársa

Marussia: Glock szerintem belefáradt abba, hogy a mezőnyvégén kergeti a HRT-ket, és a HRT tud fejlődni, miközben pénzük sincs, Pic is jól tolja újonc létére, de még le van maradva Glocktól.

2012. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Mercedes: Hamilton

Ferrari: Vettel

Wiliams: Bottas

Red Bull: Ricciardo, bár ebben az évben nem annyira jó...

Toro Rosso: Verstappen

Marussia: Merhi

Lotus: Grosjean

Sauber: Ericsson és Nasr is kb egy szinten van...

Force India szerintem Hülkenberg és Perez naggyjából egy szinten vannak...

McLaren: Alonso

2015. aug. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mercedes: Hamilton

Ferrari: Vettel jobb volt tavaly is, és a mostani idény elején is, viszont mostanában sok műszaki hibája van. Itt szerintem kb egyforma: Kimi és Vettel

Red Bull: Verstappen Ez a gyerek csoda, amit művel. Ez csak Riccardonak rossz, hiszen lassan csak egy másodszámú pilóta lesz a cssapatnak.

Wiliams: Bottas Ő is nagy tehetség lehetne, csak a Williams most eléggé lecsúszott...

Force India: Perez

Toro Rosso: Sainz is jó pilóta, de szegény Kvyat se rossz csak rosszul jött neki ez a lefokozás.

Manor: Wehrlein

Sauber: Nasr

Renault: Magnussen

Haas: egyértelműen Grosjean

McLaren: Alonso

2016. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!