Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek is Jenson Button...

Szerintetek is Jenson Button a legjobb a mostani F1 mezőnyben?

Figyelt kérdés
Jól bánik a gumikkal, minden helyzetből képes előre jönni, nagyon higgadtan vezet, és pokolian gyors. Nem vezet látványosan, de mindig ott van az élmezőnyben.

2012. márc. 19. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Kinek a pap,kinek a papné.....

Nekem évek óta Fernando Alonso.

Van akinek Vettel,van akinek Schumi.......

2012. márc. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyik legjobb, Hamiltont kicsit ugyan gyorsabbnak tartom, de ő nem annyira stabil. Button sokkal kiegyensúlyozottabb pilóta nála, de ha Hamilton összeszedett, akkor tud nála gyorsabb lenni.


Az, hogy jól bánik a gumikkal, az egy nagyon nagy előnye. Igazából nehéz megmondani, hogy ő a legjobb, vagy nem. Sok múlik az autókon, vannak a mezőnyben nagyon erős pilóták (Alonso, Schumacher, Raikkönen, Vettel, Webber, és még páran), akik lehet, hogy vannak olyan jók, vagy jobbak. Mivel nem egyformák az autók, így nehéz megállapítani, de tény, hogy Button az egyik legjobb, egyik legprecízebben vezető pilóta. És szerintem (is) a leghiggadtabb a mezőnyben.

2012. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

szerintem Alonso. igaz hétvégén az időmérőn elég gyatra volt a ferrari de amit a versenyen produkált...tiszteletre méltó!

Button sem rossz egyáltalán de még 19 futam hátra van. addig bármi történhet

2012. márc. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ő az egyik legjobb, az biztos.
2012. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen kiegyensúlyozott pilóta, lehet meglesz a második vb? :) Elég erős most egyébként a mezőny, a kiscsapatok is harcolni fognak a pontokért, úgyhogy izgalmas idénynek nézünk elébe! A Williams tempóján meglepődtem. Remélem egész évben ilyen jók lesznek. Alonso pedig simán lehetne világbajnok, ha végre összedobnának már egy versenyképes Ferrarit, mert ez katasztrófa. Egy interjúban elmondta, hogy igazából megkönnyebbült mikor Maldonado kicsúszott, mert nagy volt rajta a nyomás... Massa pedig ugyan olyan, mint eddig, vagy még rosszabb...
2012. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kiváló versenyző - hogy a legjobb, azt nem merném kijelenteni, de a top 5-ben van, az biztos. Az általad leírt tulajdonságai valósak, ebben egyedül a higgadtság az, ami olykor hátrány (is) lehet, ha az adott szituációban éppen egy kis (mondjuk Alonso vagy Hamilton féle) agresszivitásra lenne szükség, de ahogy Jenson karrierjét figyelem, ez a higgadtság többször vált az előnyére, mint hátrányára.

Persze azért kell egy jó autó is, hogy az élmezőnyben tudjon maradni, mert korábban azért a gyengébb konstrukciókkal ő is szenvedett rendesen.

2012. márc. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jenson tud agresszív is lenni. Lásd 2009 Brazil nagydíj.
2012. márc. 20. 17:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Button nem egy nagy durranás. Azért tűnik annak, mert Hamilton nagyon szét van csúszva az utóbb időkben, és a csapat is már inkább Button szekerét tolja. Buttonnak a spórolás a legnagyobb erénye, 10 éve ezért még egy nagyarcú középszernek titulálták, de ahogy bejött ez tesco gazdaságos F1 azóta egyre előrébb van, de az első körben már spórolok stílus nekem nem jön be. A Schumi féle gyilkolom a vasat aztán ha az élen leszek majd spórolok féle vezetés jobban tetszett.
2012. márc. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozok az előttem szólókhoz. Button jó, de nem a legjobb. Alonso sokkal összetettebb, eredményesebb, sikeresebb versenyző, csak egy jó autó hiányzik.
2012. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem.
2012. márc. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!