Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Jaaj veszített Alonso? (HÁHÁ)

Jaaj veszített Alonso? (HÁHÁ)

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 15:57
1 2 3
 21/29 Fuuton ***** válasza:
69%
Én nagyon sajnáltam Alonsot, és szerintem Domenicalit meneszteni kell, Alonso mindent megtett, de a Renault gyorsabb volt!
2010. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
61%

A VB-cím a legjobb helyre került.

Sok szarv tört le az utolsó futamon, és én nagyon örültem neki.

Győzött az igazság, és a sportszerűség.

2010. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Vettel szerintem abszolút megérdemelte. Csak most az utolsó futamban 2-szer is olyant csinált...

De azért azt még korai kijelenteni,hogy Schumit felülmúlhatja! Őt nehéz felülmúlni,még megközelíteni sem tudta soha senki.

2010. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Ne feledd, hogy Schumacher a Forma1 olyan szakaszában versenyzett, amikor voltaképpen minden szabály azt segítette elő, hogy a legjobb költségvetésű csapat nyerjen. A pontrendszer, a csapatutasítás, az időmérő rendszer, minden. Ma már ez nem létezik, így nem is fogja senki elérni azt a 7-es álomhatárt a pályafutása alatt. Ma már a néző az első, és ha egy csapat túl erős, akkor szabályt változtatnak, amivel mindent felborítanak.
2010. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
31%

Alonso a legjobb pilóta az egész mezőnyből!A lassabb autóval is futamokat tudott nyerni, s helyenként a gyorsabb Red Bull-nál is gyorsabb volt! Vettel meg angyon nem érdemelte meg a címet, tök éretlen rá, Ok, hogy tehetséges, meg gyores, emg a verdája is naqgyon király(A legjobb), hihetetlen sokszor hibázott, meg sem tudom számolni a két kezemen, ha Alonso-t nézzük mikor hibázott?

Többnyire műszaki gondok miatt kellett abbahagynia a futamot, mint Pl. amikor Button-t akarta kifeleelőzni, a rossz autóval is gyorsabb volt, túl magasra pörgött a moci, elfüstölt, vagy amikor Barichello nekiment hátulról, arról tehet?Egyedül Monaco-ban a szabadedzésen hibázott, de ott nem is csoda azokon a szűk kanyarokon, de ha visszaemlékeztek a szabadedzést megnyerte! A Red Bull már ezer évvel hamarabb is megszerezhette volna a VB címet, egy csomót xarakodtak, Alonso a király s kész!

2010. dec. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Amit ennyire meg kell magyarázni, eleve hiteltelen.

És azért nem dőlt el hamarabb a vb. cím, mert a Redbull mindkettő pilótát hagyta versenyezni, így egymás ellen is dolgoztak. Csók.

2010. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Igen, de ahogyan Alonso is modnta anno, az F1-ben 30% versenyző, 70%-ban autótól függ, és ha egyforma teljesítményű autók lennének, akkor ez pont fordítva lenne, de ebben az idényben magasan a Red Bull volt a leggyorsabb, és ha a pilótákat nézzük, akkor egyértelműen Alonso volt a jobb!Ez nem kétség akárki akármit mondd, akkor is ő volt a legjobb versenyző az idén!+ azt hozzátenném, amit Villeneuve mondott a napokban, hogy Vettel nagyon nem érdemelte volna meg a VB címet, még nem elég érett rá, Ok, hogy tehetséges, meg minden, de akkor is, egy rakás hibát vétett, ami nem méltó egy világbajnoki címhez! (Am. egy felmérés alapán Kobayashi vétette a legtöbb hibát kicsúszásokat, mindent egybevéve az egész szezonban, Hulkenberg vétette a legkevesebbet, csak kettőt hibázott!)
2010. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Nézhetjük a pilótákat. Néztem is, hogy Alonso nem tudott megelőzni egy Renaultot sem. Ámultam és bámultam rajta.


Alonso is hibázott az elején nem egyszer. Vettel is, de ebből tanul. Kanadában szépen odavágta a falnak a gépet Alo, mégis világbajnok lett. Akkor az ő autójuk volt a legjobb. De gondolom nála nem fogalmazódott meg benned, hogy túl éretlen még a címhez.


Amúgy meg gondold úgy, ahogy jólesik. Mindig azt fikázzák a legjobban, aki a legnagyobb ellenfele lehet a sajátn kedvencüknek. Reálisan gondolják így. Alonso a pályája csúcsán van, vettel még fejlődik. Ez amitől félnek.

2010. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Most mi a helyzet Vettel szurkolók? :)

Vagy azóta már Hamilton és a Merci a kedvenc?

2019. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!