Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Jaaj veszített Alonso? (HÁHÁ)

Jaaj veszített Alonso? (HÁHÁ)

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 15:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
0%
Webber érdemelte meg a vb címet jobban. Én még mindig azt mondom, hogy gyengének tartom azokat az embereket akik csak akkor szurkolnak egy csapatnak vagy pilótának ha tuti világbajnok befutó. Ez a véleményem a red bull szurkolók nagy részéről, a többieket viszont mélységesen tisztelem. Ahogy ők is ugyanannyira tisztelnek mikor azt írom a VB után hogy: FORZA FERRARI!
2010. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Alonsónak drukkoltam, de Vettel kiérdemelte a címet. Az utolsó 4 futamon legyőzhetetlen volt. Alonso meg ezen a 7végén nem azt a teljesítményt hozta, amit az utóbbi nagydíjokon, pedig a 4. hely elérhető lett volna neki.
2010. nov. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemelte meg sem a Ferrari, sem Alonso. Ilyen egyszerű. Ős Ferrari és Schumacher rajongó vagyok, de ha nem érdemli meg, akkor ez van. Vettel inkább megérdemelte, látszik, hogy igazi tehetség. Még be kell érnie, de lesz olyan jó, mint Schumacher volt. Ha nem is lesz annyi VB-je(már mások a körülmények), azért lesz olyan jó.
2010. nov. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
15%
Olyan kis lúzerek vagytok, hogy más kárának tudtok csak örülni.
2010. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
De ezek a lúzerek egy idei világbajnok mellett állnak!!! ÁÁÁÁHÁHÁHÁ!!!
2010. nov. 15. 19:52
 16/29 anonim ***** válasza:
Petrov élete versenyét futotta Abu Dhabi-ban, de sajnáltam, hogy Alonso és Webber nem tudott harcolni a címért, izgalmasabb lehetett volna a futam - attól függetlenül ,ki nyeri a VB-t.
2010. nov. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
De most őszintén, megérdemelte volna a Ferrari a győzelmet úgy, hogy pl Hamilton és Kubica kiütik egymást, és Alonso Petrov elé keveredik valahogy(pl hibázik)? A Ferrari idén szimplán nem volt elég jó, csapatutasítással együtt SEM. Majd ha úgy győznek, hogy egyértelműen jobbak a többieknél, és nem pusztán a szerencse kedvezett nekik, akkor megérdemlik. Alonso tényleg egy hisztis kisfiú, még mutogatott is Petrovnak. Hamiltont sem bírom, de azért ő tudott sportszerűen viselkedni.
2010. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Petrov egy idióta!

Aki szerint ez így rendben volt, az gondoljon bele:

Jövőre elindulok egy dragsterrel, ami egyenesben megy 450-et, kanyarban 30-at, aztán előzzenek meg...


Kicsit sarkított példa, de körülbelül ez volt a helyzet.

Persze a Ferrari taktika is szar volt, de ettől még nem kellett volna 40 kőrt menni a nyomorult Petrov mögött.

Az a szerencsétlen egész évben örült, ha nem ment falnak az első 5 kőrben, most meg elbassza a nagyok versenyét.


Anyagilag nyilván érdekelt volt, nem csodálom, hogy Alonsó óvatos volt....

2010. nov. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
91%
Alonso megérdemelte ezt a pofára esést:D De röhögtem rajta:D De a legjobb az volt amikor a végén Petrov helyre rakta Fernando hercegnőt:P
2010. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
De pont ez a Forma 1 lényege, meg kell találni az egyensúlyt az egyenesek és a kanyarok közötti sebességek szerint. A Renault motor jobb, mint a Ferrari, a Ferrarinak viszont jobban viselkedett a leszórítóerő és a szárnyállás kanyarban. Választottak, és nem sikerült. Szerintem Petrov ritka jól ment ekkora nyomás alatt, és semmi joga nem volt Alonsónak azt remélni, hogy majd elengedi azért, mert neki a VB címért kell harcolni. Egyébként Hamilton is beszorult Kubica mögé, őt is Petrov szintjére sorolod? Egyszerűen akkor jó volt a Renault, és a Ferrari/McLaren nem elég jó. Ez a VB címükbe került. Majd jövőre jobbat építenek, de milyen lett volna már, hogy a konstruktőrit elveszítették, az egyénit meg megnyerik?
2010. nov. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!