Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Jó eséllyel ma látjuk utoljára...

Jó eséllyel ma látjuk utoljára a Forma-1-ben a 21. század egyik legikonikusabb versenyzőjét, Daniel Ricciardót. Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Én ebbe csak most gondoltam bele. Azt írják jó eséllyel ez az utolsó futama az RB-nél, 3 hét múlva az USA-ban már Liam Lawson váltja őt, és 35 évesen, hanyatló teljesítménnyel eléggé úgy tűnik nem lesz már neki visszaút.

Magyarul az ikonikus, közkedvelt, örökké vigyorgó Ricciardo F1-es pályafutása néhány óra múlva véget ér a szingapúri éjszakában.

Mit szóltok hozzá? Milyen érzés ez számotokra?



ma 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Kit?
ma 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én tényleg nagyon csípem Ricciardo-t, mert amellett, hogy egy pozitív karakter, még vezetni is tud. Kár, hogy utóbbiból az elmúlt 4 szezonban nem láttunk sokat. Manapság már nézni is rossz a vergődését, teljesen megérteném a red bullt, ha lapátra teszik, így is nagyon türelmesek voltak vele.

A legenda státusztól azért nagyon-nagyon messze van, ezzel együtt nekem hiányozni fog egy JÓ Ricciardo.

ma 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!