Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Gondoltad volna, hogy a...

Gondoltad volna, hogy a magyar kajak-kenus küldöttség egyetlen aranyat sem szerez az idei olimpián?

Figyelt kérdés

aug. 10. 13:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#18


Aha!

Fabatkát sem...

És hány emeletet tudsz gyalogolni pihenés nélkül? 3 megy?

aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én sem gondoltam volna, de a mezőny is erős volt, az új-zélandi nőci egyéniben verhetetlen volt, csapatban több esély lett volna, férfiaknál is mindig vagy egy cseh vagy másik nemzet, aki 100%-ot bele tudott tenni végig, ha jól emlékszek Varga Ádám taktikusan tartalékolta az energiát a végére, de ha úgy tudott volna menni végig, mint az utolsó 200 méteresen, szerintem világcsúcs is lehetett volna, viszont akkor lehet annyit láttunk volna, hogy a végén csak befordul a vízbe, mert annyira kimerül. Talán még majd látunk ilyet is, 4 múlva
aug. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ez a legfájóbb csalódás ezen az olimpián. Gyakorlatilag az utolsó “biztosarany” sportágunk is odalett.
aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért hiszik sokan, hogy egyes sportágakban mi vagyunk Isten kiválasztott népe, akiknek úgyszólván jár az arany és mindenki minket csodál utánunk ballag?


Régen ez volt a vívással, öttusával, lólengéssel is.

aug. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!