Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Időarányosan jól áll a magyar...

Időarányosan jól áll a magyar küldöttség a valószínűsített 23 olimpiai érem (7-6-10) megszerzésével?

Figyelt kérdés

Most nem a MOB szerinti 10-11 aranyesélyt említem, hanem a konzervatívabb, Nielsen becslésen alapuló előrejelzést:


[link]



júl. 28. 20:36
A kérdező szavazást indított:
Nem, ez már nem lesz meg
Igen, még bőven meglehet
Igen, de már nagy szerencse is kellene hozzá
Nem tudom / nem érdekel
18 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%

Jó lenne tudni, hogy kiktől vártak érmet. Egyéni vívásban biztos számoltak arany- és ezüstérmekkel, ebből jó esetben 2 bronz lesz. Csapatban lehet még javítani. Tehát az egyik húzóág egyelőre betlizett. A sportlövők se kerültek érem közelébe ahhoz képest hogy Pénit megint dobogóra várták.


A többi szakág közül úszók, kajak-kenusok, vízilabdázók, cselgáncsozók szoktak jól teljesíteni az olimpián, róluk még korai bármit is mondani. De ezúttal nincsenek a keretben olyan domináns sportolók mint Hosszú Katinka, Kozák Danuta, előző olimpián Milák Kristóf, akiknek előre be lehetett húzni az aranyérmet. Talán lesz pár meglepetés érem, amire kevesen számítanak előzetesen, olyan sportágakban amiket kevésbé figyelnek.

júl. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem állnak jól, eddig még csak 1 érem lett, az is bronz, sokan már ki is estek hamar egyéniben. Milák Kristóf ezen az olimpián is ott van, kedden kezdi az úszást. Hosszú Katinka nem oszt nem szoroz hogy hiányzik, előző olimpián se ért már el semmit.
júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%

#2

Arra értettem, hogy a 2016os olimpia előtt Katinkának, a 2021es olimpia előtt Miláknak szinte előre be lehetett húzni az aranyérmet a fő versenyszámukban. A mostani olimpián nincs ilyen sportoló, Milák ugyan elutazott az olimpiára, de kétséges hogy mire fog jutni ott..

júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
74%

Egy arany sem lesz, ezüst-bronz is max 2-3. Nem csak az idő a lényeg, hanem hogy a háromból egy "húzósport" teljes kudarc lett, gyakorlatilag az összes versenyző leszerepelt, szóval az egyből kiesett. Emellett az úszóknál sincs senki most akire azt lehet mondani fixen a fő esélyes, Kós Hubert vagy Milák lehetnek azok akikben benne lehet egy érem, de ennyi. Kajak-kenu még ami maradt, de ott meg nem fognak 6 aranyat szerezni. Más sportágakban esélytelen akár az érem is.

Szóval nem hogy a nagy eltúlzott 7-10 arany nem lesz meg, de az is csoda ha egy sikerül valakinek. Minden idők leggyengébb magyar olimpiai szereplése van készülőben, mark my words.

júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

#4

Kós Hubert a 8 fős döntőbe se jutott be

júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%

#5 Komolyan? Nem láttam az esti futamokat. Azt nevezem... LOL.

Akkor újabb papíron aranyesélyes versenyző esett ki úgy hogy a közelébe se került az éremnek. Bravó! Most már csak Miláknak kell még összehoznia a betlit, és az úszást is zárhatjuk érem nélkül mint a másik sikersportot, a vívást (igen, tudom hogy lett egy bronz).

Tegnap is meg ma is hülyének nézett itt mindenki mikor írtam hogy 0 arany lesz, majd várjátok ki a végét... Egyelőre alakul...

júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
44%
Mennyit mersz tenni rá, hogy 0 arany lesz? 😅😅😅
júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Ok, de Kósnak a 100 hát a gyengébb száma.


200 háton tartják őt favoritnak nemzetközileg is. Az majd még később lesz.


Továbbá a vívóknál hátra vannak még a csapatversenyek, ezt se felejtsük el.

júl. 28. 22:46
 9/24 A kérdező kommentje:

4:


Nincs értelme markolni a word-jeidet, mert ezzel nem mondtál se újat se forradalmit.


Egy másik kérdésemnél 27% már órákkal ezelőtt arra szavazott, hogy zero arany lesz.


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__versenyek-olimp..

júl. 28. 22:50
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
Nem mondtam hogy újat mondtam meg forradalmit, csak azt, hogy hülyének néztek mikor azt mondtam nem lesz arany, erre eddig minden jel afelé mutat. Igen, tudom hogy sokan vannak még hátra, csak hát ugye eddig minden szám előtt ment a várakozás hogy na majd Szilágyi hozza az első aranyat, na majd Siklósi, na majd Kós, na majd ez meg az, aztán egyik se jutott a közelébe se az éremnek. Nem az utolsó napokon lesznek azok a számok amikben jók a magyarok.
júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!