Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Gondoltad volna, hogy a...

Gondoltad volna, hogy a magyar kajak-kenus küldöttség egyetlen aranyat sem szerez az idei olimpián?

Figyelt kérdés

aug. 10. 13:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%

Tessék, itt a link, hogy legközelebb tudd, 2008-ban Pekingben például sokkal rosszubbal szerepeltünk.


[link]

aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
56%

#8


Ott kezdődik, hogy bele se tudnának ülni, nem hogy 1 métert is menni vele.

Beborulna mikor a lábát bele teszi.

A versenykajak nem olyan egyszerű mint ahogy a fotelból látszik.

aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Pár hete még nem, de az elmúlt napokban már várható volt. Elég rég volt már olyan hogy a kajak-kenuban egyetlen aranyunk se legyen, mind közül a legerősebb magyar szám volt ez idáig, még az úszásnál és vívásnál is erősebb, de hát egyszer mindennek vége szakad.
aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 MGéza ***** válasza:
76%

Azért a szocializmusban is előfordult hogy "leszerepeltünk". Montrealból mindössze 4-5-13(A/E/B) hoztunk haza:

[link]

De tényleg, kajak-kenuban hiába mondják hogy ez így is az egyik legszebb szereplésünk, van egy kis hiányérzetem.

aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

12:


Ezt a hülyeséget hagyjuk már. Kopasz Bálint meg a civil foglalkozások jó részéhez nem tudna hozzászagolni, valószínűleg orvosként, ügyvédként, könyvelőként, hentesként vagy azstalosként is az első nap bukna meg. Ez nem érv.

aug. 10. 16:45
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ültem vesenykajakban és mentem is vele, első nap vokt néhány vízbeborulásom, de aztán megtanultam egyensúlyozni. Olyan, mint a biciklizés vagy a korizás, meg kell tanulni a technikát.
aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
72%
És akkor mi van? Gondoltad volna hogy taekwondóban egy magyar lány nyeri az aranyérmet? Vagy hogy a párbajtőr csapat 50 év után aranyérmet nyer? Nem csak a negatívumokra kell koncentrálni.
aug. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
28%
Hogy abban rugdosós izében aranyat nyerünk, arra valóban nem, de reménykedtem kajak-kenuban 3-4 aranyban, többi érem fabatkát sem ér.
aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Igen, az tudható volt, hogy Márton Viviána nagy esélyes, minden becslés nagy éremesélyként számolt vele, a győzelme egylatalan nem meglepetés.


A párbajtőrben mivel a világranglistán a top 10-ben 3 magyar játékos is van (köztük egy regnáló és egy korábbi egyéni világbajnok), papíron óriási favoritok voltak, csak a japánok voltak úgy ahog pariban velük az esélyeket illetően.


Ettől persze ezeket az esélyeket valóra is kellett váltani és nagy tett, hogy erre képesek is voltak. Jopar más nagy esélyes (Szilagyi Áron, Salim Omar, Kopasz Bálint, stb.) erre nem volt képes.

aug. 10. 17:27
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem követem a kajak-kenut, most is csak 1-2 futamot láttam, mondjuk épp nem is voltak nekem jó időben hogy meg tudjam nézni. Azért laikusként meglepett, mivel az olimpiákon mindig ez szokott lenni az egyik sikersportágunk.
aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!