Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit gondoltok a Hámori Luca...

Mit gondoltok a Hámori Luca ügyről?

Figyelt kérdés

Én nagyon drukkoltam neki, pedig eddig nem ismertem. Nagyon szép, hogy kijutott az olimpiára, de azért nem cringe az ahogy Kőszegen fogadták? Hogy egy hatalmas felvonulást csináltak, egy banda a rocky zenéjét játszotta meg hát láttátok biztos a videókat. A Ricsi nemhogy pénzt nem kapott, de szerintem közel nem fogadták így itthon és igazából mivel róla is most hallottam először, nekem is alig jut eszembe. Sőt meg is felejtkeztem róla, jutott újra eszembe amikor láttam hogy nyilatkozott azzal kapcsolatban jogosan, hogy ő miért nem kap pénzt?



Szóval én nem tudom, hogy ez a Luca Kőszegen már valami ismert személy volt, és a helyi Rocky aki minden környéken lakó büszkesége, mert akkor megértem ezt a fogadtatást azért. De ha nem, hát nekem elég kínos volt látni fbn a videókat az egészről.



Nem beszélve a hisztiről amit lecsapott a sarokban az edzőjének, miközben hatalmas arccal mondta hogy nyerni fog, meg amilyen botrányos dolgot megosztott a sztorijában a meccs előtti napon instán, amiért még mindig nem kért elnézést.


aug. 6. 10:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
A propaganda érdekében egymásnak ugrasztotta a magyar sportolókat a fityisz...
aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
Már a meccs előtt nyilvános volt, még volt is vele egy interjú, hogy ehhez mit szól, ami azóta törölve lett, pedig az m4 Facebook oldalára volt feltöltve.
aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%
Viktorta nagyon benézte már megint a folyamatos ugatását, vegzálását, mások összeugrasztását, úgyhogy kellett ez most neki.
aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!