Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit gondoltok a Hámori Luca...

Mit gondoltok a Hámori Luca ügyről?

Figyelt kérdés

Én nagyon drukkoltam neki, pedig eddig nem ismertem. Nagyon szép, hogy kijutott az olimpiára, de azért nem cringe az ahogy Kőszegen fogadták? Hogy egy hatalmas felvonulást csináltak, egy banda a rocky zenéjét játszotta meg hát láttátok biztos a videókat. A Ricsi nemhogy pénzt nem kapott, de szerintem közel nem fogadták így itthon és igazából mivel róla is most hallottam először, nekem is alig jut eszembe. Sőt meg is felejtkeztem róla, jutott újra eszembe amikor láttam hogy nyilatkozott azzal kapcsolatban jogosan, hogy ő miért nem kap pénzt?



Szóval én nem tudom, hogy ez a Luca Kőszegen már valami ismert személy volt, és a helyi Rocky aki minden környéken lakó büszkesége, mert akkor megértem ezt a fogadtatást azért. De ha nem, hát nekem elég kínos volt látni fbn a videókat az egészről.



Nem beszélve a hisztiről amit lecsapott a sarokban az edzőjének, miközben hatalmas arccal mondta hogy nyerni fog, meg amilyen botrányos dolgot megosztott a sztorijában a meccs előtti napon instán, amiért még mindig nem kért elnézést.


aug. 6. 10:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Az meg másik kérdés, hogy valóban tényleg nem volt sok esélye, mert technikailag sokkal jobb volt az algír lány. Pontosabb, gyorsabb több találat. Luca néhányat tudott beleütni, a többit elkerülte. Telement a gatya neki sajnos, ez látszott abból, hogy kétszer is nagyon szépen beszorította sarokközelbe a ring szélére, és ahelyett hogy elkezdte volna teli erőből lincselni, visszajött középre.



Nyilván itthon nem nagy a mezőny küzdősportok terén alapvetően a judot meg birkózást leszámítva. Nincs már meg a kultúrája se az igény rá igazán, nincs benne pénz. Szóval attól, hogy itthon elver mindenkit, sajnos ez nemzetközileg nem jelent semmit.



Más sportokban is ez a helyzet, pl tenisz

aug. 6. 10:38
 2/13 anonim ***** válasza:
12%

Úgy látom, nem nagyon vagy otthon a sparing szakmai kérdéseiben.

Nem biztos, hogy egy disszertáció hosszúságú írás ebben segítene, mert leírva egészen más, mint megtapasztalva.

aug. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az a lány nagyon egyszerűnek és meggondolatlannak tűnik fiatalságából is adódóan, az első reakciói miatt is, de amúgy egy elég komoly ügy és sajnálom hogy nem tudnak a normalitás talaján dűlőre jutni és biztos tények alapján nemi kérdésekről dönteni, inkább ráadásul még politikai kérdést szítanak belőle. A magyar kormány reakciója is kegyetlen, Lucának élből vissza kéne utasítania..
aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
41%
Nincs különösebb véleményem. Pedig még a tökömet is megvakartam, de nőként nem értek a bokszhoz.
aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem kifejezetten az érintett személyekről, hanem az úgy ámblokk, az a véleményen, hogy elég szomorú, hogy 2024-ben valakiről nem tudják megállapítani, hogy nő az illető, vagy sem. Ha pedig nő, akkor versenyezzen a nők között, de ha valakinek 2x annyi a tesztoszteron szintje, mint amennyi egy nőnek maximum lehet, ott senkinek nem tűnik fel, hogy valami nem stimmel...?
aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Ugyanígy látom én is
aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

#5 Nem igazán értelek, el tudják dönteni hogy nő, ha nem tudnák eldönteni, nem indulhatott volna a nők között. A tesztoszteron szintje tudtommal rendben van, ezt a kétszeres értéket milyen forrásból vetted?

Lucával kapcsolatban sportszerűtlennek tartom hogy elfogadja az 5. helyért a 3. helyért járó pénzjutalmat úgy, hogy egy boxoló társa, aki ugyanolyan eredményt ért el, ezt nem kapja meg. Ez ellen már akkor fel kellett volna szólalnia, amikor ez kiderült.

aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom a színfalak mögött bevolt dobva neki, hogy vagy beállsz a propaganda mögé mint reklámarc és megduplázzuk az Olimpiai szereplésért kapott összeget, vagy kikapsz csendben, de akkor marad az eredeti 15 milliós összeg.


Mivel tudta, hogy kifog kapni, mert a másik techikásabb, ezért elfogadta az ajánlatot, így van mire fogni a vereséget, a pénz is a duplája.

aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kései Sirató ***** válasza:
26%
Sajnálom Lucát, amiért ilyen méltatlan helyzetbe került.
aug. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Én azt sajnálom, hogy felugrott az egész pénzzel honoráló gyűlöletvonatra, és nem tudni hogy ez még a meccs előtt találta meg, vagy utána. Mert a meccsen biztosan nem küzdött azért hogy megnyerje, én csak egy színházat láttam tőle, ami nem olimpiai sportolóhoz méltó. Főleg hogy még előtte azt hangoztatta hogy küzdeni fog mindegy hogy nő vagy férfi. Ezt a lányt felhasználták, lefizették és most azt hiszi hogy ő érte rajonganak, az eredményei miatt, pedig nem. Nem méltó egy ilyen hírnévszerzés, de már csak a pénz az úr..
aug. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!