Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Akik hiresztelték, hogy az...

Akik hiresztelték, hogy az algír sportoló férfi, akkorát üt, mint egy kamion, stb... Tisztában vagytok azzal, hogy miattatok veszített Hámori Luca?

Figyelt kérdés

Úgy állt ki a harcon, mintha végig félt volna az ellenfelétől, nem mert harcolni, aztán a valóságban semmi komolyat nem csinált Imane Helif.


Ennek szerintem az az oka, hogy a sok ember félelmet keltett benne az ellenfelével szemben, amelyben megnövelték az ellenfele méretét, erejét, aztán a valóságban még nem is rendelkezik világverő mércével az algír boxolónő.


aug. 3. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Na, nem csak én látom így.
aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Persze, mi vagyunk a hibásak...🤣


(Hungarikum: kenjük másra a sz*rt.)

aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Luca egy sehol nem jegyzett amatőr boxoló, aki most kapott pár nap hírnevet. Amúgy az olimpián se volt kiemelt, annak is örülhetett hogy egyáltalán kijutott. Nem volt reális cél az éremszerzés.
aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
37 meccsből 5 kiütése volt az Algériainak, ezt nyilvános volt, ha ez nem jutott el Lucának az agyáig akkor az az Ő baja.
aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Azért veszített mert ő nem egy sportoló. Egy sportoló nem hisztériázik az edzőjével a sarokban hanem teszi a dolgát. Ha veszít is azt méltósággal viseli nem pedig így.
aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

#5 Akkor lehet én láttam rosszul de nekem úgy tűnt a meccs után, hogy nagyon is méltóságteljesen viselte a vereséget.


Vagy csak megjátszotta?

aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem miattunk, hanem az olasz csajszi miatt, ő kezdte a hisztit 2 napja, sírt is a ringben, pedig hozzá se ért az arab boxoló annyira az orrához.
aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
És az a durva, hogy lehet az olasz csaj sem akkora hisztikirálynő, mint amit itt előadott, hanem a meccs előtt az olasz sajtó ugyanúgy belehergelte egy áldozati szerepbe, lehet jól ráijesztettek, hogy kábé halálos veszélynek van kitéve. Nekem legalábbis nagyon furcsa volt mennyire látványosan nincs a helyzet magaslatán az olasz csaj és milyen könnyen feladta.
aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

8

Konkrétan Meloniék vekengették neki az életjáradékot ha balhét csinál nem pedig csendben veszít. Most ebből van nagy botrány olaszországban.

aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
A " sok mondja le a mérkőzést " vélemény miatt, vesztett. Ezt majd ki fogják beszélni...
aug. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!