Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Akkor most a többi sportolót...

Akkor most a többi sportolót lehet szidni a focistáink helyett?

Figyelt kérdés
A magyar válogatott teljesen papírforma eredményt hozott az EB-n. Kikapott a két magasabban jegyzett ellenféltől, valamint legyőzte az egy gyengébbet. Ezzel szemben a vívóink például a világranglista elejéről betliznek hatalmasat a náluk sokkal gyengébb ellenfelek ellen. Tehát mit szóltok, kedves bezzegavívók, bezzegazúszók, bezzegacselgáncsosok?

júl. 30. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A női kézilabda válogatott meg azt az Angolát nem bírta megverni amelyik kerete tele van hazai (angolai) bajnokságban játszókkal...
júl. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet szidni, mert képernyőre se kerülnek.
júl. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem minek bármelyik sportolót szidni. Az emberek úgy viselkednek, mintha a sportolók direkt azért veszítenének, hogy velünk kiszúrjanak. Ők készültek négy évet az olimpiára, nekik sokkal fájdalmasabb, ha nem sikerül jó eredményeket elérniük, mint nekünk nézőknek, akik pár hét múlva megfeledkezünk az egészről.
júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

És a kettőnek mi köze egymáshoz? Attól mert a vívók betliztek, akkor az már rendben van hogy a focistákat rommá fizetik meg ajnározzák a semmire? Szilágyi Áronnal legalább nem volt hónapokig tele minden sajtóorgánum, mint Szoposzlaival.

Szóval felesleges bezzegezni, a focisták ugyanúgy túlértékelt semmirekellők, teljes mértékben függetlenül attól hogy a vívók vagy kézisek vagy bárki más mit bénázik. Amúgy Muhari Eszter bronzérmet szerzett, a magyar fociválogatott hol szerzett bármiféle érmet?

júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nem is megy jól, hagyományosan ezek a sportágak hozzák a magyar érmek nagyját. Szilágyi pl. 2008 óta most talált először legyőzőre, úgy, hogy már nem valami fiatal (élsportolás szemszögéből). 2008 óta hány megsemmisítő zakón van túl a labdarúgó válogatottunk? Csak kérdezem. Egyébként te vagy én el se tudjuk képzelni, milyen heroikus melót végez el egy olimpikon, hogy 4 évente abban a pár percben megmutassa magát, még ha végül csak huszadik lesz is. Úgyhogy szerintem illene kicsit több tiszteletet mutatni feléjük.
júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt igazából a sportágakat akarják egyesek versenyeztetni. Pedig annyira felesleges, a football nem összeegyeztethető más sportágakkal. Például az EB-t jóval többen nézik mint az egész olimpiát. De Szoboszlai liverpooli fizetése nagyobb mint az egész magyar olimpiai delegációé. És miközben hamarosan indul a foci szezon és minden sporthír ezzel lesz tele, addig vívásról meg kajak-kenuról legközelebb 4 év múlva fogsz hallani.
júl. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, viszont elég szégyen, hogy igy van. Engem például soha nem fog annyira szórakoztatni a foci, mint egy jó női kézilabda meccs. És nem csak az olimpián, én azt követem egész évben.
júl. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak a focistáinkat kell
júl. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Az olimpiai sportágak is iszonyúan túl vannak finanszírozva Mo-on.


A tömegsportra kéne költeni.


Más országokban pl. az állampolgárok konditerem-bérletét támogatja az állam, nem senkit nem érdeklő sportágakban magyar klubokba csábított légiósok fizetéseit.


Ezt az élsport-fetisizálást kene abbahagyni végre. Dehat ez a fideszes néphülyítés egyik eleme, szóval amíg ők maradnak, ez is marad, miközben Magyarország Európa legelhízottabb nemzetei között van.


[link]

aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

Ez az idei olimpia magyar részről siralmas eddig! Nem is tudom, mikor volt utoljára ilyen év az olimpiában, hogy egy aranyunk se lett...

Hiába! A legjobb versenyzőink kiöregedtek és nincs utánpótlás sajnos...

aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!