Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szólsz ahhoz, hogy Hámori...

Mit szólsz ahhoz, hogy Hámori Luca megkapja a harmadik helyért járó pénzdíjat a bokszszövetségből, ezen felül az IBA pedig 50 ezer dollárt ad neki amiért kiállt a meccsre?

Figyelt kérdés

Az 50 ezer dollárt mindenki megkapja aki kiállt Khalif ellen, még az az Olasz is aki feladta miután 2x éppenhogy eltalálták.


Gyakorlatilag többet kap így Luca mint az olyanok akik megnyerték az Olimpiát úgy, hogy nem erőben múlták tegnap felül hanem technikában, azaz semmi köze nem volt az ellenfele tesztoszteron szintjének ahhoz, hogy egy jab-et nem tudott megkerülni.


Szerintem ez már túlzás.


aug. 4. 13:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem teljesen jó ötlet kárpótolni.
aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez sima propaganda.

Habosítják a dolgot, hogy téma maradjon még hetekig.

A vége az lesz, hogy Lucának lesz kellemetlen az egész cirkusz amit e körül csapnak.

aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy szánalmas a felhajtás az egész ügy körül...Úgy tesznek baccki, mintha Tyson ellen kellett volna kiállniuk, miközben simán verhető ez a nő.
aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
8%
Igazuk van. Egy férfit nem könnyű egy nőnek megverni.
aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Politikuszi haszonszerzés az egész, vitya alá adják a lovat már megint. A női boxolók, így Hámori is gyakorlatilag férfiakkal eddzenek, hozzá vannak szokva.


Ha annyira gáz lett volna akkor az összes ellenfél tiltakozásul el sem kezdi a mérkőzést, és így világ és az olimpia szégyenére mérkőzés nélkül egyedül maradna a végén.


Azért van külön férfi és női sportág, hogy mindenki a maga helyén játsszon. Egyébként a megnyitó után mégis mit várt a világ? Majd pont itt fogják kirakni? Ugyanmár.


Színház az egész világ.

aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%

#4


Ahogy egy nőt sem, ha a másik fél erősebb, vagy gyorsabban fut.

aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Undorítónak tartom, hogy neki jár, de a szintén 5. helyet elért Kovács Richárdnak már nem. Ő mennyivel kevesebb? A kisfiának akart érmet szerezni, de senki le se szarja hogy olimpia 5. helyezett lett, a boxszövetség egy mozdulattal beintett neki. A kikapott Luca bezzeg kapja a pénzt. Ez sem szól másról, mint a pénz meg a politika, a valódi sportteljesítményt már a szakszövetségek sem értékelik.
aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
35%

Richárdnak miért kéne kapni? Ő férfiként tényleg egy férfi ellen boxolhatott, az fair volt, nem félve kellett pályára lépnie.

Lucától egyáltalán nem sajnálom, inkább ő kapja, jobban megérdemli mint mondjuk a focistáink…

aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt az egy "meccset" láttam, abszolút laikus vagyok, de szerintem egyértelműen technikailag nem érte el az ellenfele szintjét. Szerintem a másik teljesen megérdemelten nyert, akkor is, ha másrészről meg az a véleményem, hogy nem lett volna szabad a női mezőnyben indítani valakit, aki ha nem is "férfi" (ennyire ugye nem egyszerű), de akkor is jogosulatlan előnyben van egy egészséges nővel szemben.

Nem érzem jogosnak egyik fél részéről sem a plusz pénzt, veszített valaki ellen, aki a szabályok szerint indulhatott, és adott meccsen jobb volt nála. Kár ezt túlragozni.

aug. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
55%

Itt van egy feloldhatatlannak tűnő dilemma az algériai sportoló esetében, aki állítólag interszexuális, és ezért lejt neki a pálya a női mezőnyben, de hátrányban lenne a férfi mezőnyben. Annyi tesztoszteront nem termel a szervezete mint egy férfinek, de annál többet termel mint egy nőnek. Nem lehet úgy kezelni a helyzetet, hogy mindenki számára igazságos legyen.


Ezért nem tartom rossz ötletnek, hogy az algériai sportoló és az ellenfelei is nyertesként kerüljenek ki ebből a szituációból. Sérelem nélkül ezt nem lehet máshogy feloldani.

aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!