Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit szólsz ahhoz, hogy Hámori...

Mit szólsz ahhoz, hogy Hámori Luca megkapja a harmadik helyért járó pénzdíjat a bokszszövetségből, ezen felül az IBA pedig 50 ezer dollárt ad neki amiért kiállt a meccsre?

Figyelt kérdés

Az 50 ezer dollárt mindenki megkapja aki kiállt Khalif ellen, még az az Olasz is aki feladta miután 2x éppenhogy eltalálták.


Gyakorlatilag többet kap így Luca mint az olyanok akik megnyerték az Olimpiát úgy, hogy nem erőben múlták tegnap felül hanem technikában, azaz semmi köze nem volt az ellenfele tesztoszteron szintjének ahhoz, hogy egy jab-et nem tudott megkerülni.


Szerintem ez már túlzás.


aug. 4. 13:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
41%

20!

Igaz, egy igazi nő így néz ki:

[link]

aug. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
49%
Helyes. Jól küzdött az arab pasi ellen. Ismerek 1 nőt, aki kivétel, de a pasik sokkal erősebbek a nőknél, nem fair betenni őket közéjük. Nekm nem túl szimpi ez a Luca, de minden tiszteletem az övé.
aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom mire fel.
aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!