Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Kötelességem azért szurkolni...

Kötelességem azért szurkolni Lucának, mert magyar?

Figyelt kérdés
Igazságtalannak tartom ahogy meghurcolták az algír bokszolónőt, még a fideszes Schmitt Pál is teljes mellszéllességgel állt ki mellette. Én a kezdetektől gyanítottam, hogy ez a sztori tele lehet ruszki álhírekkel, amit szélsőjobboldalról terjesztenek és hergelik a jóhiszemű népet. Másik oldalról meg ott van Hámori Luca, aki felülve a bullying vonatra olyanokat posztolt ellenfeléről, hogy férfi vagy egy korcs. Szerintem ez undorító és sportszerűtlen. Egyáltalán nem szimpatikus a csaj és úgy érzem attól még, hogy magyar nem fogom megkedvelni. Szerintetek mindent felülír az, hogy egy sportoló ugyanott született, mint én vagy többet számít a személyiség és szimpátia a szurkolásban?

aug. 3. 14:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Egyáltalán ő osztotta meg ezeket? Nem lehet, hogy valaki kezeli a közösségi oldalait? Nem biztos, hogy élsportolóként a közösségi médián lóg. Főleg nem a verseny előtt. Azt mondta, igyekezett ezeket teljesen kizárni.
aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem biztos, de szerintem 99%, vagy legalábbis tudott ezekről, különben a törlésen kívül bocsánatot is kért volna.
aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Annyira udvariasan és tiszteletteljesen nyilatkozott a mérkőzés után, én nem bántanám szegény lányt, függetlenül attól, hogy mi volt megosztva a közösségi oldalain.
aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Imame Khelif nem nö! De szerintem nem is fèrfi.
aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Biztos hogy az egész Magyarországot mindenkit megkérdeztek arról hogy Luca mögött van e? Mert én pont hogy Khelifnek szurkoltam és ezek után ami posztot Luca kirakott róla, mélységesen elítélem Lucat. Eddig csak közömbös volt számomra
aug. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 Nem lehetsz magadra büszke.
aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!