Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Kötelességem azért szurkolni...

Kötelességem azért szurkolni Lucának, mert magyar?

Figyelt kérdés
Igazságtalannak tartom ahogy meghurcolták az algír bokszolónőt, még a fideszes Schmitt Pál is teljes mellszéllességgel állt ki mellette. Én a kezdetektől gyanítottam, hogy ez a sztori tele lehet ruszki álhírekkel, amit szélsőjobboldalról terjesztenek és hergelik a jóhiszemű népet. Másik oldalról meg ott van Hámori Luca, aki felülve a bullying vonatra olyanokat posztolt ellenfeléről, hogy férfi vagy egy korcs. Szerintem ez undorító és sportszerűtlen. Egyáltalán nem szimpatikus a csaj és úgy érzem attól még, hogy magyar nem fogom megkedvelni. Szerintetek mindent felülír az, hogy egy sportoló ugyanott született, mint én vagy többet számít a személyiség és szimpátia a szurkolásban?

aug. 3. 14:41
A kérdező szavazást indított:
magyarként csak magyaroknak illő drukkolni, le kell szarni, hogy szimpatikus vagy sem
értelmes ember nem azt nézi, hogy ki hova született, ha drukkolásról van szó
22 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

Nincs olyan, hogy kotelesseged, annak szurkolsz, akinek akarsz. ;-)

Viszont, itt az a problema, hogy ferfi allt ki no ellen. Ami egyaltalan nem fair.

aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Természetesen nem vagy köteles szurkolni. Mindenki annak szurkol, akinek szeretne.

Először fel voltam háborodva, hogy férfit engednek a nők között boxolni, de miután jobban utána olvastam a dolognak, nem tehet róla szerencsétlen algír, hogy interszexuálisnak született, és az orvos nőnek nézte. Így felnőttként mondjuk teljesen férfinak néz ki. Ha valóban túl magas a tesztoszteron szintje, akkor nem lenne szabad engedni nők között versenyezni. Ha pedig XY kromoszómája van, akkor pláne nem. Ezeket könnyen meg lehetne állapítani vizsgálatokkal.

Luca nem mondott róla semmi rosszat, ő csak nyerni akar, mint minden élsportoló az olimpián. Pont hogy nem kezdett háborogni, hogy neki férfi ellen kell kiállni. Csak annyit mondott, hogy le akarja győzni akár férfi, akár nő.

aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Én pl. ha a magyar focisták játszanak, mindig az ellenfélnek szurkolok. Nincs ebben semmi.
aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ezt a posztot Luca osztotta tovább, majd törölte. Szerintem kibaxott gusztustalan. [link]
aug. 3. 15:17
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Kerdezo. Alapjaban veve nem az a baj, hogy annak erzi magat, ami. Itt a problema a nem egyenlo testi ero, izomzat felepitese, ilyesmik.
aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mi nem világos abból, hogy még Schmitt Pál is (aki cseppet többet tud arról, hogy mi alapján engedélyezik egy sportoló indulását az olimpián, mint a mezei fotelhuszár) teljesen kiállt Imane Khelif mellett és kijelentette, hogy akár tetszik egyeseknek akár nem, ő márpedig nő és jogosan van az olimpián? Befejezitek a hergelést??
aug. 3. 15:33
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Annak szurkolsz akinek akarsz, nekem mindegy. Én eddig se néztem női boxot.
aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem.
aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Megjegyezném, hogy korcsról szó sem volt, csak a fordítóprogram szerint, nem mintha a monster (szörny) sokkal szebb lenne. Egyébként osztott/posztolt ő még 1-2 hasonlót, hogy aztán később törölje.
aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!