Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mi értelme egy olyan szégyen...

Mi értelme egy olyan szégyen olimpián részt venni, ahol férfiakat engednek indulni a női boxmérkőzéseken?

Figyelt kérdés

Ha a fidesz kormányunk ennyire LMBTQ ellenes akkor miért hagyja indulni a versenyzőinket egy olyan olimpián ahol megtörténhet az, hogy egy biológiailag férfi boxoló püföli sorra a női boxolókat? Ráadásul nem egy hanem két ilyen transzi indul a női boxban akik nagy eséllyel végül egymás ellen fognak küzdeni a női box aranyéremért.


[link]


[link]



aug. 2. 01:38
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
20# mert nem róla szólt a kérdés talán azért?
aug. 2. 12:40
 22/39 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanez az eset, csak mas sport?


Nem erzed kepmutatonak magad hogy az egyiket eliteled ugyanazert, amiert a masikat meg telibaszrod?


Tehat az a bajor hogy magyart fog verni. Ha az usa kosarlabdacsapataban jatszik egy interszexualis akkor semmi gond, haladjunk tovabb.


Igazabol most is haladhatnal tovabb, kar ezert itt provokalni.


Es ezt egyebkent ugy mondom hogy nagyon nem szivugyem az lmbtq.

De engem pl totalisan hidegenhagy a dolog, nem az en dontesem hogy indul vagy sem, es ha a fejem tetejere allok, akkor sem fogjak kizarni..

aug. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
0%

Make it make sense:


Férfi elver férfit: uh, micsoda sportoló, mennyi tehetség, edzés, idő van benne.


Nő elver nőt: biztos férfi

aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim válasza:
79%
Se nem nő, se nem férfi. Ez az ember egy genetikailag elcseszett ember. Az lenne a legjobb, ha ezeknek, meg a transzoknak lenne egy külön ág, mint a paralimpiai, aztán boxolják le egymás közt koedukálva.
aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
22# Nem érzem magam képmutatónak azért mert a kérdésem nem Brittney Grinerről szólt. De természetesen az ő esete is ugyanígy felvet kérdéseket, de én most nem róla tettem fel a kérdést, sőt még csak nem is Imane Khalif itt a célpont, hanem az, hogy egy ilyen eset megtörténhet és akkor persze ide vehetjük Grinert is, ha így jobban érzed magad. Aki csak azért ír válaszokat, hogy provokáljon az pedig pont te vagy, hiszen mint leírtad egyáltalán nem foglalkoztat a kérdés csak velem kötekedni vagy itt.
aug. 2. 14:11
 26/39 anonim ***** válasza:
6%

Itt te vagy az egyetlen provokator.


Nekem sem tetszik a dolog, de mennyire kell elettelennek lenni hogy ezen porogj orak ota. Remelem ejjel azert fogsz tudni aludni.

aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

"kíváncsi leszek hány házasság kerül érvénytelenítésre"

Az mit jelent? Milyen jogrendben létezik ilyen, hogy egy házasságot érvényteleníteni?

aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
0%
Kérdező, remélem neked is csak ilyen igazságos versenyek jutnak a hátralévő életedben, mint a kromoszómahibás boxolóval szembeállított lányoknak! Őszintén remélem, hogy így jársz!
aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
28# Nem tudom mi bajod van, de hasonlókat neked is.
aug. 3. 15:57
 30/39 anonim ***** válasza:
72%
Engem pont nem érdekel, hogy férfi vagy nő, egy férfi férfivel, egy nő nővel boxoljon. Aki meg mindkét kromoszómával született (interszexuális vagy mi), az meg ne indulhasson semilyen versenyen, nem érdekel semilyen kimagyarázás.
aug. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!