Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mit gondoltok a mai Forma-1-es...

Mit gondoltok a mai Forma-1-es "futamról", azon belül is a versenyirányítás döntéséről?

Figyelt kérdés

#eső #Belgium #szégyen #SPA #Forma-1 #versenyirányítás
2021. aug. 29. 21:52
A kérdező szavazást indított:
tökéletesen jól csináltak mindent
jól csinálták, de fél pontot nem szabadott volna osztani
nem volt túl jó ez a megoldás, de nem volt jobb opció
nem értek egyet, hagyni kellett volna rendes versenyt
nem értek egyet, holnapra kellett volna halasztani
nem értek egyet, törölni kellett volna simán a futamot
egyéb, megírom kommentben
23 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem volt itt jó megoldás: Persze nem kellett volna ilyen sokáig húzódnia, de az irányítás szerintem arra várt, hogy de hátha...

Talán egy fokkal jobb lett volna, ha nem állítják meg 2 kör után, hanem végigkörözik SC mögött azt a 60 percet. És akkor mégicsak lett volna kb. 15-20 kör.

A holnapra halasztás nem volt opció, sem a logisztika, sem a nézők miatt, én már a futam alatt sem értettem, miért beszél mindenki erről így, hogy holnap (hétfőn) legyen, törlés megintcsak nem a reklámok meg a szponzorok miatt, elengedni őket meg hatalmas felelőtlenség lett volna, a Bianchi-s eset óta eléggé óvatosak az esős futamokkal, plusz benne volt még a szombati időmérős történet is...

2021. aug. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vicc, hogy eredményt hirdettek és VB pontokat osztottak egy darab versenykör nélkül. Így hivatalosan lefutott versenynek minősült az esemény, és a pálya üzemeltetőjétől be lehet vasalni a rendezési díjat. A Liberty elmehet a jó büdös francba.
2021. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó lett volna egy hétfőre halasztott futam, de ilyenre nem volt lehetőség, 1-es leírta. Tegnap meg alkalmatlan volt a pálya a versenyzésre. Ez van 😕 örüljünk Russelnek, meg hogy tovább élesedett a bajnoki csata. Aztán gyorsan felejtsük el a többit.
2021. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy #2-es írja. A semmire nem lett volna szabad pontokat osztani. Gyakorlatilag a kvalifikáció eredményére kapták a pontot (kivéve Pérez), márpedig arra normál esetben egy pont se jár. Ehhez képest Verstappen kapott 12 és felet. Hiába, hogy neki szurkolok idén, de ha ennek köszönhetően lesz világbajnok, az úgy nagyon gáz. Esetleg a 3-2-1-et tartottam volna elfogadhatónak, mint a sprintfutamnál, és akkor mégiscsak egy kicsit méltányolva van a szombati erőfeszítés és a Williams is kap egy kis vigaszdíjat. Persze a sportszabályzat valamennyire köti a versenyigazgatóság kezét, de ezt így nem lett volna szabad hagyni: maximum egy kör után félbe kellett volna szakítani, a közeljövőben pedig mihamarabb kiegészíteni a fél pontszámra vonatkozó cikkely feltételeit zöldzászlós körökkel.
2021. aug. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Simán el lehetett volna engedni a mezőnyt 3-kor. Régen ilyen szemerkélő esőben még simán versenyeztek, csak ugye hamilton elkezdett picsogni hogy megázott a haja és le kellett fújni az egészet.
2021. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

"Régen ilyen szemerkélő esőben még simán versenyeztek"

én nem nevezném versenynek, amikor a mezőny nagyja egyből rommá töri magát a második kanyarban (1998-as belga nagydíj).

2021. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
A biztonság az első. Nem csak a vizes pálya volt a baj, hanem a látótávolság is. 310-nél teljesen vakon menni életveszélyes. Arról nem is beszélve, hogy 30 méteres látótávolságnál a bírói posztok között sincs vizuális kapcsolat, ami kell.
2021. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!