Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek is gáz, hogy...

Szerintetek is gáz, hogy magyar versenyző nem verhet meg franciát az olimpián?

Figyelt kérdés
Néztem most Szűcs Luca meccsét, mikor megláttam hogy francia az ellenfele, tudtam hog ki fog kapni. Megint minden 50-50 ítéletet a franciának adtak. Muhari Eszter elődöntős meccsén is franciától kapott ki, akkor is volt egy kétes szituáció, aminél a magyar lányt büntették, sárga lapot is kapott, addig fej-fej mellett haladtak, onnantól elhúzott a francia. Egy férfi vívót Szatmárit is így ejtettek ki, hogy minden bírói ítélet a fekete francia csávónak kedvezett. A női cselgáncs bronzmeccsen is csak a magyar lányt intette meg a bíró, pedig a francia se mutatott semmi értékelhetőt. A vízilabda válogatottat is majdnem megverették a franciákkal, annnyi büntetőt fújtak be nekik, csak nem számoltak azzal hogy a magyar kapus olyan jól véd.
júl. 29. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

De nyerhetne magyar is, csak túl bénák eddig a sportokban. Kajak-kenuban nem hiszem hogy legyőznék a magyarokat.

Ugyanezt a kérdést már felfette valaki amúgy:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__versenyek-olimp..

júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1, szerintem ez ugyanaz a kérdező. 😀
júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Nincs ebben semmi meglepő, hazaiaknak mindig könnyű síppal fújnak, hát még magyar az ellenfél. Nem bénázni kéne, hanem legyalulni az ellenfelet, akkor nem lenne probléma hogy mit fújnak a bírók.
júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!