Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ezen az olimpián magyar...

Ezen az olimpián magyar versenyző nem nyerhet francia ellen?

Figyelt kérdés
Eddig 4 magyar-francia párosítás volt az olimpián és minden alkalommal a francia nyert, úgy hogy ha bírói döntésre volt szükség, mindig a franciának kedvezett. Ez csak belemagyarázás, simán jobbak a franciák vagy tényleg unfair módon tolják őket?
júl. 28. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Én Pupp Rékát láttam, természetesen neki drukkoltam, de szerintem egyértelműen megérdemelte a francia a győzelmet, erősebb volt.
júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
A franciák JOBBAK!
júl. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Férfi vízilabdában most épp alázzuk őket, már 6:1! Most végre visszakapják, Trianonért is:D
júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
3-as: neked valami elmebajod van????
júl. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Darius- ***** válasza:
83%
3- Nem volt alázás, mert végül csak eggyel nyertek. Ráadásul előző alkalommal a Vb-n éppen ők ejtettek ki.
júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Darius- ***** válasza:
100%
De tartok attól én is, hogy pont a helyszín miatt a szereplés is rossz lesz, a bírók legalábbis nem fognak kedvezni.
júl. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hokedli pörkölttel ***** válasza:
22%
3 te is játszottál?
júl. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!