Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan ítéled meg a magyar...

Hogyan ítéled meg a magyar csapat szereplését a "2020-as" olimpián?

Figyelt kérdés

Amennyiben a Tisztelt fórumozók megtisztelnek válaszukkal kérem nézzék már el nekem, hogy a saját kérdésemre én is válaszolok de elsősorban mások véleménye érdekelne.


Szerintem katasztrófálisra sikerült a magyar csapat szereplése a "2020-as" olimpián hiszen a Felszabadulás óta ez a szereplés volt a harmadik legrosszabb (a legrosszabb 3 aranyéremmel 2008-ban illetve 1976-ban 4 aranyéremmel). A csapat még kétszer szerzett 6 aranyérmet (1960, 1972) de akkor az ezüstök száma több volt (8 illetve 13). Ez a mostani szereplés (6 arany, 7 ezüst és bronz) a Felszabadulás óta a harmadik legrosszabb teljesítmény. Kíváncsi vagyok lesz-e következménye ennek a katasztrófális szereplésnek mert ha nem ha minden így megy tovább akkor sok jóra nem számíthatnak a sportok, az olimpiák szerelmesei.


2021. aug. 9. 10:38
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
26%
Orbán Viktor győzött!
2021. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
30%

Én azt látom, hogy tele van az ország akkora gyökerekkel, akik nem veszik észre, hogy 15 évvel korábban halnak, mint egy átlag európai, ötödannyit keresnek, szar lakásban élnek, szart eszenek és ganajtúró módjára dolgoznak.

Nos, nekik valószínűleg megnyugvás minden olimpiai érem. Nekik siker minden kudarc.

És ők azok, akik tapsolnak, miközben azt a pénzt égettük el élsportra, amiből ők kiemelkedhettek volna a szartúrásból.

2021. aug. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Szerintem komoly büntetéseket kellene kilátásba helyezni az érintett sportágaknál mert...de fentebb leírtam.


1952-ben 16 aranyat 10 ezüstöt 16 bronzot szereztünk, de 1992-ben is 11 aranyat 12 ezüstöt és 7 bronzot. Akkor, illetve addig keményen fogták a sportot az illetékesek és meg is volt az eredménye. Ma pedig a SEMMIT próbálják eladni.


Természetesen vannak pozitívumok is hiszen a sumákolás, lógás nagyasszonya hosszú katinka (így, kisbetűvel) megkapta a társadalomtól ami neki járt. Minden volt csak rendes ember nem...


Így, ilyen keményen kell a többi érintettel is viseltetni és akkor újra visszakerül Magyarország oda ahová régen tartozott. A közvetlen élmezőnybe!

2021. aug. 9. 10:45
 4/24 mindentudó99 ***** válasza:
93%
Század ezred másodpercek és ilyen minimális különbségek döntenek sokszor az érmekről.Lehetett volna 3 de 9 arany is. Nincs jelentősége. Ez csak sport. Nem kell ezt tragikusan felfogni.
2021. aug. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

A pólósok is fülig érő szájjal ünnepelték a bronzérmet (a SEMMIT) miközben a szerbek megvédték az olimpiai címüket! A szöv. kapitányt (azt a marcot vagy kit) el kell csapni a csapatot szétzavarni és új kapitánnyal sikerre éhes játékosokkal a szerbek nyomába eredni.


A kajakosok végeredményben jól teljesítettek de ismétlem a tények önmagukért beszélnek. Ez volt a harmadik legrosszabb szereplés 1945 óta. Ennek következménye kell, hogy legyen!

2021. aug. 9. 10:50
 6/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%

"Szerintem komoly büntetéseket kellene kilátásba helyezni az érintett sportágaknál mert."


Kíváncsi lennék, hogy melyik sportágban hogyan szerepelnél... Vagy hogy bármilyen sportban hogyan szerepelnél. De szerintem még sakkból is megbuknál.

2021. aug. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%

Hát, én is eléggé csalódott vagyok.

Ami meglepett: a vízilabdázóink valaha simán olimpiai aranyakat nyertek. A nők is és a férfiak is. Most meg örülünk a két bronzéremnek.

Ja, és Hosszú Katinka bukása. Sosem kedveltem az arrogáns stílusát, hogy azt képzelte, csak ő létezik a magyar női úszók között. Magasról lehet nagyot esni. És természetesen fölvetődik a gyanú, hogy a korábban, az amerikai edző-férjjel elért bombasztikus eredmények mögött milyen vegyipari, gyógyszerészeti segítség volt, hogy finoman fogalmazzak. Ahogyan korábban Michael Phelps is egyetlen olimpián bombasztikus sikereket ért el - aminek később soha nem tudott még a közelébe sem érni. Ő is amerikai, róla is ugyanez volt a véleményem.


Viszont ez úgyis egy elcseszett olimpia volt az üres lelátókkal a járvány miatt. Szerintem eleve hiba volt megrendezni.

2021. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Maga az olimpiai számomra szomorú volt, nem volt semmi hangulata. Az eredmények lehettek volna jobbak, de szerintem nincs miért szégyenkezznünk. Az irritál, hogy olyanok kritizálják a sportolókat akik valószínűleg ennyit sem tudnánk felmutatni.
2021. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék adok-kapokba belemenni (hiszen már látszik, hogy kezdenek provokálni) úgyhogy a LÉNYEGET megismétlem, leszögezve:


A magyar olimpiai csapat a Felszabadulás óta a harmadik legrosszabb eredményt érte el.


Az illetékeseknek kell megtennie a szükséges lépéseket és úgy gondolom nem adok-kapokba belemenni a Tisztelt fórumozóknak.

2021. aug. 9. 10:57
 10/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%
Felszabadulás, illetékes... Szóval a kérdés nem is az olimpiáról szól.
2021. aug. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!