Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogyan ítéled meg a magyar...

Hogyan ítéled meg a magyar csapat szereplését a "2020-as" olimpián?

Figyelt kérdés

Amennyiben a Tisztelt fórumozók megtisztelnek válaszukkal kérem nézzék már el nekem, hogy a saját kérdésemre én is válaszolok de elsősorban mások véleménye érdekelne.


Szerintem katasztrófálisra sikerült a magyar csapat szereplése a "2020-as" olimpián hiszen a Felszabadulás óta ez a szereplés volt a harmadik legrosszabb (a legrosszabb 3 aranyéremmel 2008-ban illetve 1976-ban 4 aranyéremmel). A csapat még kétszer szerzett 6 aranyérmet (1960, 1972) de akkor az ezüstök száma több volt (8 illetve 13). Ez a mostani szereplés (6 arany, 7 ezüst és bronz) a Felszabadulás óta a harmadik legrosszabb teljesítmény. Kíváncsi vagyok lesz-e következménye ennek a katasztrófális szereplésnek mert ha nem ha minden így megy tovább akkor sok jóra nem számíthatnak a sportok, az olimpiák szerelmesei.


2021. aug. 9. 10:38
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
#19) így van.Szilágyi,Milák,Lőrincz, plusz a kajak-kenu,és össze is foglaltam a lényeget.
2021. aug. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

20:


Ez süketelés kesapám. A lényeg az aranyak száma és 48-tól ez a harmadik olyan olimpia amikor a legkevesebbet szereztük. Ez a lényeg. A süketelésnek nincs értelme mert az igazságot elfedi. Megbuktak a magyar sportolók de nincs következménye mert nincs valós érdeklődés a társadalomban MA MÁR semmi iránt.

2021. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
48%

Nem volt katasztrofális, de valóban elég gyenge eredmény, jócskán elmaradt a várakozásoktól. Minimum 4-5 arany maradt benne, ha nem több (Siklósi, Péni, ffi vízilabdások, a másik Lőrincz srác, Berecz, Rasovszky, Hosszú Katinka - ő nem is tudom mit művelt -, Verrasztó Dávid, Kapás Boglárka, esetleg Olasz Anna?), emellett rengeteg volt a 4. hely, ami ugye eggyel marad le az éremről, és sok olyan volt, főleg úszó, aki a döntőbe sem tudott bekerülni.

Ugyanakkor volt pár meglepetés, pl. a női vízilabdásokat 5. hely köré vártam, nem hittem hogy tétmeccsen verhetik az oroszokat, a biciklis csaj 4. helye is megsüvegelendő (most itt bele se gondolok ha 18 évesen nem a szexen járna az esze -mennyire hangsúlyozta hogy a pasija szereli a bringáját- hanem teljes erővel a sportra koncentrál még nyerhetett is volna), vagy az öttusa 3. hely, és azért Berecz ezüstérme csak a teljes eredménysor ismeretében kár, azért az olimpia előtt szerintem egy ezüstöt aláírtunk volna tőle.

Akik név szerint NAGYON leégtek, azok Késely Ajna, Péni István és persze Hosszú Katinka. Ők hárman az előzetes esélyekhez képest műár-már gyalázat kategória. A többieket azért nem kell elmeszelni, kicsit több szerencséjük lehetett volna de ennyi.

2021. aug. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kudarc.
2021. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!