Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Idén miért lett divat Vettelt...

Idén miért lett divat Vettelt utálni és Webbert isteníteni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 18:48
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

amiért annak idején a Schumachert...

mert most ők vannak a toppon

2010. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Sosem volt a kedvencem Vettel,idén sem az,de nem utálom.
2010. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert Vettel elég nagyképű lett...Webbert pedig eddig is szerettem :)


Glock fan :)

2010. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
mindig is szerettem Webbert,most meg örülök,hogy esélyes :D
2010. aug. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Mert nagyképű...
2010. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:

Mindíg azt divat éltetni akinek jól megy. pl: Spanyol válogatott, Lijonel Messe.

Nekem vhogy fordítva van, akik befutottak és addíg szerettem azok kicsit visszaszorulnak.

Vettelnek szurkoltam, de már nem.

Sutilnak szurkoltam és még mindíg.

2010. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
30%
nem Vettel tehet róla. Tehetséges, de még nem sokat mutatott, ezért sokaknak (nekem is) szúrja a szemét, hogy a Redbull őt tolja a 2. pilóta Webber helyett, aki viszont ugyanolyan jól megy az idén. Nem gyorsabb, de megfontoltabb, és egy ilyen szoros versenyben ez jobban bejönni látszik. Ráadásul az emberek az igazságtalanul háttérbe szoritott emberekkel jobban sszimpatizálnak.
2010. aug. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Előző, nekem akkor vált végképp ellenszenessé amikor, az előző futam után bevágta a durcát mert megbüntették, amikor a kettő simán és büntetést, és egy szava nem lehetne. De ő még elkezd megsértődni mint vmi 2éves.
2010. aug. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nekem Webberel sose volt bajom de idén nagyon megutáltam. Örülhetne hogy esélyes a győzelemre nemhogy még beszól a csapatnak nyilvánosan+a csapattársát kiszorítja a fűig Hamiltont meg simán elengedi. Én már rég kib*sztam volna a csapattól.
2010. aug. 12. 16:47
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi, az, hogy örülhetne, hogy esélyes a győzelemre?

Miért, szerinted Vettelt kéne pártolnia, vagy mi?

2010. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!