Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőteremben a férfiak számára...

Edzőteremben a férfiak számára miért nem lehet félmeztelenül lenni?

Figyelt kérdés

Volt rajtam egy nadrág, meg a trikó felül kibújtam és lelógattam a nadrágomra.


Erre jön a recepciós kb. 2 perc múlva, hogy vegyek fel felsőt, vagy el kell hagyjam a termet.


Teljesen kiakadtam, mi a franc bajuk van, már lassan izzadni sem lehet ???


Ráadásul akkor miért fizetek??


2019. júl. 19. 13:34
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Egy szep izmos férfi test látványa rossz nem lehet !!


Ki egyet ért privi.


30F

2019. júl. 24. 11:27
 22/29 anonim ***** válasza:
Priviben küldesz fotót?
2019. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
47%
De csak semmi buzulás!
2019. júl. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Amúgy aki szerint nem jó dolog ha valaki félmeztelen edz. Annak mi a véleménye a strandról, esetleg az uszodáról?


Azok akik szerint fertőtleníteni kell az eszközöket magad után mert különben bőrbetegségeket fogsz elkapni na?

2019. júl. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
50%

Uszodát ide ne keverd már. Ha bemész egy uszodába érezheted a tömény fertőtlenítő szagot, na az azért van, mert a vizet is telenyomják vele. Igen, úszni nem célszerű nyakig beöltözve, de a különböző testnedvek plusz a különböző bőrbetegségek miatt keményen fertőtlenítik a vizet. Gondolom te se akarnál valami frankó bőr/köröm gombát összeszedni csak azért, mert heti kétszer eljársz úszni.

Egyszerűen van ahol belefér, hogy hiányos öltözékben vagy, ilyen a strand, uszoda és van ahol nem. Konditeremben szerintem pont nem. Emlékezz vissza tesiórán mi kellett. Segítek, cipő, fehér zokni, fekete vagy sötétkék nadrág meg fehér póló esetleg trikó. Konditeremben ugyanezek kellenek, a színek persze nem igazán lényegesek.

2019. júl. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
36%

76

Köszönöm, hogy megtanítottad nekem ezeket a dolgokat. Nélküled ezekkel nem voltan tisztában, de szerencsére vannak még ilyen embetek ezen az oldalon mint te akik okosak és megtanítják az embert olyan dolgokra mint pl az uszodában fertőtlenítő szag van, vagy, hogy hogy kellett az iskolában öltözködni. Köszönöm!


Áldás 🙏🙏🙏❤️❤️❤️

2019. júl. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
42%
52-es te kis okos, hát te kérdezted mi a véleménye az uszodáról annak aki szerint ne edzen senki félmeztelenül. Akkor meg ne csodálkozz ha valakitől választ is kapsz. Vagy te azt szoktad meg otthon, hogy kérdezel és a kutya sem válaszol?
2019. júl. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Áldás 🙏❤️
2019. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Szívemből szólsz testvérem! 🙏❤️
2019. júl. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!