Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzőteremben a férfiak számára...

Edzőteremben a férfiak számára miért nem lehet félmeztelenül lenni?

Figyelt kérdés

Volt rajtam egy nadrág, meg a trikó felül kibújtam és lelógattam a nadrágomra.


Erre jön a recepciós kb. 2 perc múlva, hogy vegyek fel felsőt, vagy el kell hagyjam a termet.


Teljesen kiakadtam, mi a franc bajuk van, már lassan izzadni sem lehet ???


Ráadásul akkor miért fizetek??


2019. júl. 19. 13:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
34%
Elvileg a nagy gyúrós arcok azért gyurmákolnak, hogy izmosnak legyenek. Na hol nem szabad megmutatni az izmot, ott ahol készült. Tök értelmes.
2019. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%
Valahol azért érthető. Én nem vagyok kíváncsi más testére még akkor sem ha esetleg jó a formája. A jó forma látszik egy trikóban/pólóban is, nem kell ahhoz félmeztelenül edzeni. Illetve mivel nagyon sokan nem használnak törölközőt, és le sem fertőtlenítik maguk után a gépeket, padokat, így örülök, hogy legalább egy póló van rajtuk. Gondolj bele milyen bőrbetegségeket lehetne összeszedni ha mindenki ráfeküdne félmeztelen izzadt testtel és szokás szerint nem törölnék le.
2019. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
22%

#12 hagyjuk már, a hétköznapi életben az ember megfog egy csomó dolgot, amit más előtte megfogott az izzadt kezével. Mégis nagyon ritka, hogy elkapjon valaki valamit...


A másik, hogy nem vagy kíváncsi rá, hát senki nem kérte, hogy nézegesd. Csak ha valakinek kényelmesebb úgy, hadd csinálja. Egy sporttal foglalkozó helyen szerintem nem kellene kiakadni attól, hogy úristen, ott egy félmeztelen csávó jajjmilesz.

2019. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
82%
Én már tornaórán sem szerettem amikor bukfencezésnél sorba kellett menni a matracokon és az előttem haladó emberek izzadságában kellet forgolódni. Na ugyanez a véleményem a konditermi gépekről is, mégha kicsi is az esély betegséget elkapni, akkor se szeretnék x db ember testnedveiben edzeni. Egy test látványával nincs bajom, de azért ne mutogassuk már magunkat csak azért, mert ez egy konditerem. Ilyen alapon teljesen meztelenül is edzhetnék, "hisz ez csak egy segg meg egy pénisz, minden férfinek van, aki meg nem kíváncsi rá az ne nézze".
2019. júl. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Nem azért nem lehet félmeztelen lenni mert nem érdekel senkit, mert igen is érdekelhet valakit, hanem azért hogy ne izzad szanaszét minden gépet, padot. Legalábbis szerintem.
2019. júl. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

pfúj!

Inkább a recis szóljon rád, mint egy tagbaszakadt állat, aki irigységből vagy pusztán higiéniából fejezi ki nem tetszését.

2019. júl. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Egy konditeremben sterilnek kell lenni az eszközöknek. Nem fér bele, hogy valaki az izzadt testet odadörgöli.
2019. júl. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Plusz nem akarok más ruhátlan férfiakat nézegetni mert nem vagyok homoszekszuális.
2019. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Kivéve ha verseny van. Az egyetlen elfogadható alkalom amikor egy férfi megnéz egy másik férfit az a testépítő verseny. Ott az se gáz, hogy tangában vannak. Az kivétel, az nem buzulás.
2019. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
51%

47% érdekes, ha én nem akarok félmeztelen férfiakat nézegetni, akkor nem nézegetem őket :D ennyi

Ha folyton azon kapod magad, hogy nézgeted őket, annak ellenére, hogy nem akarod, akkor van egy rossz hírem xD

2019. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!