Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az iskolai testnevelés órák...

Az iskolai testnevelés órák tulajdonképpen mire mennek rá?

Figyelt kérdés
Az iskolai testnevelés tulajdonképpen mire megy rá? Állóképesség növelésre?

2019. jún. 21. 22:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Heti 5, de szerintem mindenki megértette, hogy csak elírtam...
2019. jún. 22. 13:52
 12/16 anonim ***** válasza:
57%
#1-es vagyok. Mint ahogy az előttem lévő is írta, a heti 5ből igazából 3 van beépítve az órarendbe, a maradék kettőt duplatesi néven valamelyik nap végére nyomják 8-9. órára. A sportolok kihagyhatjak, ha van kapcsolatod, és tudsz szerezni igazolást, akkor te is. A maradék 3 tesi órán általában van pár játékossággal fűtött, magas tesztoszteron szinttel rendelkező, egészséges, sportos fiú (egy "poénosabb" jellemzés azokra, akik várják a tesit) , a maradék 15 fiú jó esetben átöltözik,de lófszt sem csinál, rosszabb esetben át sem öltözik. A lányok még rosszabbak, sz@rnak bele az egészbe, punnyadnak, dagadt, elhizott a nagyreszuk, szoszerint undorító egyes lány fizikuma, de meg vannam sértődve, ha valaki beszol nekik emiatt. (valószínűleg van némi túlzás a válaszomban, de az esetek 80%ara igaz, amit leirtam) tudom, mert en is gimis vagyok még
2019. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy meséljek meg agyalap?

A nyomorult oktatáspolitika itt tart. Ez a törvény!

Heti 5 tesi, a termeszettudomanyos oktatás meg a béka seģģe alatt.

Egy általanos iskolás meg egy gimis gyerekem van.

A gimibe olyan szigorúan veszik a havi igazolást, hogy igazolatlan órát kapnak, ha nem viszik időben.

Az edzők elmondták, hogy ellenőrzik őket!

Stupid...

2019. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Aki nem tud igazolást arról, hogy sportol annak ott kell maradni délutáni tesi órára, különben igazolatlant kap.

És a heti 5 tesi kötelező!

2019. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez az 5 tesi/het a (mar emlitett) szornyu szinvonalu es oraszamu matek, fizika, biosz, kemia, stb. mellett a jelenlegi multinacionalis vallalatok fizikai munkaero igenyet kielegito oktataspolitika resze. Az orszag munkasainak nagy resze hol dolgozik? Gyarakban, illetve seged es kozmunkaskent. Ehhez nem szukseges a gyereknek 18 eves koraban leirni a sebesseget mint a megtett ut ido szerinti derivaltja, eleg az a szint amit altalanos hatodikban megtanul, hogy ve egyenlo es per te (random pelda). Nincs az orszagnak sajat szellemi termeke, nincs szukseg komoly mernoki, penzugyi, gazdasagi, egeszsegugyi, kutato, onalloan gondolkodni tudo szakmunkas emberre. Nem ezt a vilagot eljuk, de ugyan ez latszik a felsooktatasban is. A jelenkori gazdasagi berendezkedesunkhoz (kulfoldi multik kiszolgalasa olcson, biorobotokkal) az kell, hogy heti 50-60 orat egy helyben allni, mostoha korulmenyek kozott konnyu illetve nehez fizikai munkat vegezni tudo fiatalokkal telitsek a piacot.

A fiatalokat tekintve pedig semmi ertelme, aki szeret sportolni az ugy is megtalalja a modjat, aki pedig nem, annak az onbizalmabol meg egy lapattal elvesznek ezzel a mennyisegu tesioraval. Hogy ha olyan lenne ezeknek az oraknak a programja, amin elso korben felmerik ki mit szeret illetve mire alkalmas fizikailag, es utana annak a sportnak az alapjait elsajatitani adnak ingyenes lehetoseget, mas lenne a helyzet, de nem ez tortenik.

2019. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Xd azt nem értem, miért kell lepontozni, mikor a valóságot írom le. Az, hogy nem tetszik, egy másik dolog....
2019. jún. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!