Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak a póló vagy miért tűnik...

Csak a póló vagy miért tűnik izmosnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy srác 178cm magas kb és 90+ kg a srác. Igy ránézésre senki nem mondaná hogy 90 kg. Külsőre nem mondanám mackósnak póló nélkül viszont látszik hogy van pocakja. Általában lazább kicsit nagyobb pólókat vesz fel. Múltkor viszont kicsit feszesebb póló volt rajta. Teljesen olyan hatást keltett mintha izmos lenne. Olyan mell izma volt a srácnak mintha rendszeresen sportolna.

2018. okt. 1. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokat számít a ruha szabása, színe, anyaga, szal lehet.

Nekem is van olyan pólóm, ami visszaadja a széles vállam, meg van olyan is, ami keskenyíti.

2018. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van jó mellizma és mellette zsiros, akkor csodalkozol hogy nagy a melle?
2018. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is van olyan polom amiben latszik a mellizmom, hiaba vagyok vekony es csak ritkan edzek. ha van egy kis formaja a mellizmanak akkor egy feszulosebb polo ami meg nem teljesen feszulos, de nem is teljesen lenge, kihangsulyozza. nekem azt eszre is szoktak sokan venni.
2018. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!