Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lapos, nem egyenlő fenék,...

Lapos, nem egyenlő fenék, semmi sem segít?

Figyelt kérdés

Hello! Kezdjük ott, hogy a fenekem két oldala nem is egyenlő! Már több mint egy éve kisebb kihagyásokkal folyamatosan edzek fenékre, de csak a jobb oldalon látok változást, a bal oldal ugyanolyan lapos, mint régen. És már nem tudom mit tehetnék, mert biztos nagyon feltűnő ez, mindenki látja, plusz nevetséges, hogy egyik oldalon egy kidolgozott feneket látni, aztán megfordulok és mintha nem is ugyanaz a személy lennék. Már azt is próbáltam, hogy csak a bal oldalra edzek, vagy dupla annyit arra az oldalra, de az sem segített, sőt, volt hogy akkor még inkább a jobb oldalon éreztem izomlázat, olyan érzés, mintha nem lenne izmom baloldalt. Nem értem ez mitől lehet, a megoldást meg nem találom. Valaki tudna segíteni?

23/L



2018. jún. 26. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

látni kellene ehhez,hogy hogyan milyen módon guggolsz.

esetleg egy edzővel edzést vagy valamit beiktathatnál.

de így elsőre ami eszembe jut.

1.nincs ilyen probléma csak a fejedben-nem zárható ki az oldal fenekes kérdezői alapján-

2.nincsen progresszió és kicsi az ellenállás,e miatt meg tudod tenni,hogy akár spórolni tudsz a gyengébb oldallal,egy rossz beidegződés miatt.

ha komoly ellenállás lenne a guggolásban,rendszeresen nehezítve,akkor kénytelen lenne dolgozni mindkét oldal.

2018. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! Megprobalom majd a sulyzos edzest, hatha segit.
2018. jún. 27. 10:38
 3/3 anonim ***** válasza:

jah hogy nem is volt súlyzós edzés.

akkor érthető a helyzet.

mert nem azt mondom,saját testsúllyal is lehet komoly progressziót vinni az edzésbe,pl az 1 lábas guggolással,bolgár guggolással egyéb rávezetőkkel,de gondolom ilyesmi eszedbe sem jutott,csak csináltad a megszokott edzésed komfortzónában.

az is jó,de azzal csak átmozgatod magad,jobb esetben tartasz egy formát,de fejlődéshez-változáshoz az kevés.

2018. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!