Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlyzós edzés mellé milyen...

Súlyzós edzés mellé milyen kiegészítő sportot?

Figyelt kérdés
Egy 7 hónapja kondizok komolyabban, a HIIT edzéseket szeretem még mellé meg itt érzem, hogy elfáradok rendesen, a súlyzós edzés meg azért hozza a fizikumot de úgy érzem még valami kellene, milyen sportok vannak még amik jól kiegészítik egymást? Olyan kellene ami valami társaságibb, csapatsport szerű talán. Mik vannak?

2018. máj. 11. 21:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Amit úgy 18-19 évesen is ellehet kezdeni.
2018. máj. 11. 21:59
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
úristen,ezt más kategóriába írd már ki ember
2018. máj. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Simán idetartozik attól, hogy itt a szteroid téma vált megszokottá.
2018. máj. 11. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:

A súlyzós edzés mellé az úszás lehet jó. Főleg a gyorsúszás az a lábadat is megerősítené. Azt nem írtad, hogy milyen kg-os súlyzóid vannak. De a rúddal guggolást nehéz helyettesíteni.


Futás: ha esetleg inkább plusz kg-tól szeretnél könnyebben megszabadulni


Röplabda: (és ez csapatjellegű sport) hosszútávon jó hatással van, az izom se hátrány, mert erősen meg kell ütni a labdát főleg kezdésnél, de ha jól akarod irányítani a labdát akkor minden izmod dolgozik, még a hasizom is.


Esetleg ezek, de még sok választás van.

2018. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úszok mellette és futok. Jó sportok mert szeretem, állóképességet ad és még zsírt is éget.

Csapatsportnak bármilyen labdajáték.

Ha lemennek a vizsgák, a boxot szeretném kipróbálni.

Egy jó küzdősport lehet neked is tetszene.

2018. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, igazából kondiban edzek szóval minden rendelkezésre áll, de az mégsem olyan közösségibb sport ugye lehet edzőpartnert találni meg ilyenek nem vagyunk elveszve de azért mégse. Úszás nem igazán tetszik, labdajátékokhoz meg szerintem idős vagyok kezdőként sajnos. Valamilyen küzdősport lehet tényleg jó lenne, de néztem pár videót és annyi nevetséges van hogy hihetetlen sok punnyadt ember bemegy aztán ütögetnek a levegőbe meg medvejárást csinálnak földön és ez a nagy edzés ettől várják a megváltást. Ez nekem annyira demotiváló de remélem azért vannak minőségi küzdősport edzések is.


Jöhetnek még válaszok :)

2018. máj. 12. 11:07
 7/7 palilaci ***** válasza:

Én judozom és remekül kiegészíti egymást a kettő. A konditól megkapom az erőt, a cselgáncstól az erőnlétet és a hajlékonyságot.

Esetleg rögbi?

2018. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!