Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ha ezt a gyakorlat...

Szerintetek ha ezt a gyakorlat sort megcsinálom heti 6× huzamosabb ideig, mi lesz az eredménye?

Figyelt kérdés

Könnyen izmosodó típus vagyok, könnyen "bedurrannak" az izmaim. Az alábbi gyakorlatsort találtam ki magamnak, már 4 napja csinálom 1 kg-os súllyal.

-10 széles guggolás, két kezemben lógatva le a súlyzót

-Az alap póz a fekvőtámasz, majd az egyik kezembe veszem a súlyzót, előrenyújtom, majd pedig oldalra. Egy kézzel ezt 5× csinálom meg

-négykézlábra ereszkedem, egyik kezemben a súly, majd magam elé emelem, közben az ellentétes oldalon lévő lábam emelem kinyújtott állapotba, majd vissza

-10 széles guggolás, két kézben tartva kinyújtott állapotban a súlyzót. (Vízszintesen)

-40 guggolás



2018. febr. 9. 15:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam kiegészítésnek elmegy.
2018. febr. 10. 10:43
 12/13 anonim ***** válasza:

Semmi értelme egy kilós "súlyzókkal" bohóckodni, még kiegészítésnek is hülyeség, vegyél 2 db rendes kézisúlyt cserélhető tárcsákkal. Nem full szar, amiket kitaláltál, de nézz rendes gyakorlatokat a neten és azokat variáld össze.


Nem tudom, hogy hány éves vagy, mi a nemed, milyen szinten vagy edzett, de ezt az egy kilós dolgot legfeljebb egy nyugdíjas aquafittness keretein belül tudnám elképzelni. Ott lenne értelme esetleg.

2018. febr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja, vagy vehetsz fitnessz szalagot is (remélem ez a rendes magyar neve) különböző ellenállásokkal, azzal is lehet sok mindent csinálni és nem egy drága dolog (2000-3000 körül már vannak).
2018. febr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!