Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges-e 6 hónap, azaz...

Lehetséges-e 6 hónap, azaz fél év alatt látványos előrehaladást véghez vinni a testemen étrend NÉLKÜL? 16/f 88kg és 182cm

Figyelt kérdés

Tudom,tudom. Az étrend kiteszi az előrehaladás 70%-át.. stb..stb..

Viszont!

Étrend nélkül valamiféle előrehaladás lehetséges?

Heti 6 edzésem lenne (ebbe beletartozik a futás, ritkán úszás és az itthoni edzések)

Persze, az étrend nélküli edzés nem azt jelenti, hogy egész nap csokit nassolok..

Lenne egy bizonyos meghatározott kalóriaszám, amit bevihetek, és szinte ugyan azt amit eddig ettem továbbra is eszem, csak ugye a kalóriaszámnak megfelelően.

Válaszokat köszönöm!



2018. jan. 16. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a kalóriaszámot betartod, majdnem meglesz a 70%. Ezt jelenti ebben az esetben az étrend.
2018. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi a cél? Ha csak fogyni akarsz, akkor elég lehet simán gyúrni meg futni. Így lehet 5 kilót ledobni. A következő 5 kilóhoz már kevesebbet kell enni.
2018. jan. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Hát valahogy úgy.:D Én arra gondoltam, hogy nem csak csirkemellet meg rizst eszek egész nap! :)

#2 Értem. Igazából olyasféle "átalakulást" akarok véghez vinni. :)

2018. jan. 17. 06:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!