Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek valami látszani...

Szerintetek valami látszani fog 3 hónap múlva?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete járok kondiba. Napi 1,5-2 órát vagyok lent a konditerembe és van egy 4 napos edzéstervem ami a következő:

1. Mell-váll

2. Hát-hátsóváll-csuklya

3. Pihi

4. Bicepsz-tricepsz-alkar

5. Lab-has

6. Pihi

Annyi a hátrány hogy nem tudok megfelelően táplálkozni. Most én itt arra gondolok hogy otthoni főtt eteleken kívül nem nagyon tudok enni mást.

Edzés után amit megiszok fel liter vízben: Muscle Mass tömeg növelő + 30g szőlőcukor. Utána amint hazaérek eszem a főtt kaját ami minden nap más. Szerintetek igy valamifele hatás lessz? Adataim: 167cm 58kg 18/F . Amúgy vékony az alkatom csak a hasamon rejtőzik úgynevezett zsugori zsír. Emiatt nagyobb a súlyom. Ne szidjatok mert meg kezdő fejjel nem tudok sokat.



2016. júl. 19. 17:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Heti 3x teljes test edzes probalj sokat enni meg pihenny ennyi.
2016. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Cortez70 ***** válasza:
Az egész szar amit csinálsz. Eleve kezdőknek heti 3 napos teljes testes terv kell. A cukros tömegnövelő meg kuka. Szőlőcukor is kuka.
2016. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Klanwarrior ***** válasza:

2 hete edzel és már van külön kar napod is? Minek?


Az első pár hónapban tanulj meg edzeni. Egész testes edzés heti háromszor, minden izomcsoportra 1-2 alapgyakorlat, gyakorlatonként 3 sorozattal. Nem kell besz*rásig edzeni, tanuld meg az összes gyakorlatban a célizmot szabályosan megedzeni, szoktasd hozzá a tested fokozatosan a terheléshez.

Majd haladóként bontsd szét ennyire, most még nem tudod/nem ajánlott kifingatni 100%-ig egy izmot úgy, hogy egy teljes hét pihenő kelljen neki, eleve az idegrendszered miatt nem fog menni eleinte.


A kaja nagyon fontos. Nem fogsz házat építeni kakából... 100g zab reggel, 200g csirke/pulyka/hal +100g rizs + sok zöldség ebédre, 200gcsirke/pulyka/hal+150g rizs uzsira, 5 tojás, vagy 200g túró vacsira.

Hajrá ;)

2016. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Igazából mar van 1-2honap tapasztalatom. Suliban van konditerem es ott mindig lementem edzeni picit. Húzódzkodás,2.5 es sulyokkal edzés, guggolás ,felülés,fekvőtámasz, súly nélküli rúddal valamint pici súllyal stb, Sose csináltam nagy sulyokkal . Otthon is csináltam a szokásos otthon elvégezhető edzéseket. Most konditeremben meg nem b..szom szét az izmaimat. Nem értem hogy túl terhelném. Kaja akkor meg amig saját keresettem nem lessz addig nem fogok tudni rendesen kajálni. Szüleimtől meg nem várhatom el hogy külön vegyenek nekem kaját amit en megeszek nap mint nap. Köszi a válaszokat még egyszer

2016. júl. 19. 18:03
 5/15 Klanwarrior ***** válasza:

Szívesen :)


De igazából én 17 éves vagyok. Tavaly kezdtem az egészet, pont egy éve. Leültem anyával, megbeszéltem vele, hogy nekem ez kell, és nekik sem ártana, ha nem vajas kenyeret ennének, hanem azt, amit én. Az egész családnak lett rendes, egészséges étrendje, szüleim kilókat adtak le, bár nem túlsúlyosak.

Sokszor sütök/főzök magamnak és a családnak is, ez így fer. Anya megveszi, én meg, mivel sok szabadidőm van egyelőre, megcsinálom, nem ő güzül :)


Beszélj vele, ha látja rajtad, hogy szereted csinálni, és elmagyarázod neki, hogy ez miért jó neked, és nekik is, biztosan támogatni fog, és segíteni fog megvalósítani mindent. Emlékszem, eleinte mennyire az agyára mentem a méregetésekkel, meg a sűrű evéssel, de már ő is tudja, hogy ez kell a fejlődéshez, és a céljaim eléréséhez.


Értelmes, szerető szülőkkel minden elérhető ;)

2016. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ!

Nos hát ennyire nem akartam belemenni, de most kötelezőnek érzem.

Az én szüleim egyáltalán nem normálisak(Csak az apám ra vonatkozik). 2 Testvérem van , egyértelműen a legkisebb a kedvenc. El van kényeztetve. A családban egyedül én vagyok fiú sőt a legidősebb is. Engem apám nem hogy támogatja inkább lehúzna pénzzel meg amivel tudna.Anyámnak szinte szava sincsen itthon apám miatt. Ahogy én pénzhez jutok már azon gondolkozik hogyan lehetne belőlem haszna. Pl elvisz kocsival be a varosba bizonyos sok pénzért. Na szóval gondolom már tudod milyen nálunk. Ök abban hisznek hogy ha most itthon fát hordok stb. Izmosodni fogok. Mint ha az annyira megterhelő lenne. Ezért ők azt se támogatják hogy kondiba mennyek. Nem tudnak semmit se. Akkora tévedésben él az apám a kondival kapcsolatban hogy már az sok. Impotencia a poroktol stb.

2016. júl. 19. 19:33
 7/15 A kérdező kommentje:

Sőt elvárják azt is hogy itthon is dolgozzak egész estig gyakorlat+kondi után. Nekem ebből elegem van. Le is szarom már apámat par napja. Annyi ideje van apámnak az otthoni munkákra mint a tenger. Pihenni alig tudok szinte. Gondolkozása apámnak az egyenlő a nullával. Legszívesebben úgy szétverném hogy már csak vér lenne belőle.

Na hát ez lehet hogy picit durvának hangzott de gondolom érted hogy mennyire utálom. Na es most hogy nincs belőlem haszna ezért el is akar küldeni otthonról. Itthon megkerni hogy kulon vegyenek kajat nekem?

2016. júl. 19. 19:39
 8/15 Klanwarrior ***** válasza:

Nagyon sajnálom, nem tudhattam, mi a helyzet nálatok. Hát apum is mondott baromságokat eleinte, hogy lufi izmok, meg ilyenek :D

A tied mondjuk a leírtak alapján... Fura.

Mikor lehetsz független a szüleidtől? Esetleg úgy tudod megoldani, ha hétvégente munkát vállalsz valahol(pl. gyárban), ott kapsz úgy ~8000ft-ot napi 6 órával, abból pedig ki kell jöjjön a kajád a hétre, ha meg tudod csinálni apud tudta nélkül.

Vagy vannak kimondottan testépítőknek üzemeltetett éttermek is, ahol meg tudod oldani az étkezéseidet, bár nem mondom, hogy olcsón.

Fun Fact: Kai Greene (egyik kedvenc testépítőm) is hasonló helyzetben volt, ne kövesd a példáját, de ő Gay 4 Pay-ezett, hogy legyen pénze, és tudja űzni a sportot. :D

2016. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ja nehogy félre értsd nem azért írtam azt. Nem tudhattad!

Amúgy koszi a válaszod.

Énis gondolkoztam mar hétvégi munkán.

De most igy augusztusban fog kezdődni ilyen közösségi munka szerűség ami nem fizet sokat . 1 hónapra 31k körül. Aztán néztem hogy egyszerre kettő munkahely lehet igy hogy még diák vagyok. Bar elmúltam 18 szóval szerintem lehet hogy diák munkába raknanak be . Azt olvastam hogy sokan csak egy munkahelyet engednek egyszerre diákmunkában.

Bocs ha sok hülyeséget írok nem vagyok tisztában a dolgokkal.

2016. júl. 19. 20:32
 10/15 Klanwarrior ***** válasza:
A közösségi munkáért nem kapsz pénzt szerintem :D Én még nem hallottam ilyet.
2016. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!