Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek valami látszani...

Szerintetek valami látszani fog 3 hónap múlva?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete járok kondiba. Napi 1,5-2 órát vagyok lent a konditerembe és van egy 4 napos edzéstervem ami a következő:

1. Mell-váll

2. Hát-hátsóváll-csuklya

3. Pihi

4. Bicepsz-tricepsz-alkar

5. Lab-has

6. Pihi

Annyi a hátrány hogy nem tudok megfelelően táplálkozni. Most én itt arra gondolok hogy otthoni főtt eteleken kívül nem nagyon tudok enni mást.

Edzés után amit megiszok fel liter vízben: Muscle Mass tömeg növelő + 30g szőlőcukor. Utána amint hazaérek eszem a főtt kaját ami minden nap más. Szerintetek igy valamifele hatás lessz? Adataim: 167cm 58kg 18/F . Amúgy vékony az alkatom csak a hasamon rejtőzik úgynevezett zsugori zsír. Emiatt nagyobb a súlyom. Ne szidjatok mert meg kezdő fejjel nem tudok sokat.



2016. júl. 19. 17:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Pont azért mondtam hogy szerűség.. Tavaly is voltam. Itt a faluban az önkormányzatnál.. Olyan mint a közmunka de közben nem az .. 4 ora /nap .
2016. júl. 19. 21:36
 12/15 Klanwarrior ***** válasza:

Király!

31 ezerből kijön szerintem 3 hónapi kaja is, ha ésszel csinálod.

Anyud főz ezt-azt, te meg, ha nincs meg a 120g fehérje, akkor csinálsz magadnak pluszba. :)

2016. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ja hat de kondiberlet 8k havi.. 2 kilo tomegnovelo 6k /honap
2016. júl. 20. 00:19
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs normális étrended addig ne tömegnövelőn és hasonlókon gondolkodj. Azon a pénzen vegyél inkább kaját.
2016. júl. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Okés :) Köszönöm a sok segítséget!
2016. júl. 20. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!