Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt menne le a...

Mennyi idő alatt menne le a spárgám? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl hajlékony, viszont ezen szeretnék változtatni. Egyik nap, amikor semmi dolgom nem volt délután, előkészítettem a terepet a szobámban, bemelegítettem, és nyújtottam egy nagyot. És hát nem túlzok, nagyon nagyon sokat "fejlődtem", ha leültem pillangóülésbe, a végén le tudtam tenni mindkét térdemet a földre, és ha felálltam, zárt és kinyújtott lábakkal, előrehajoltam és le tudtam tenni a tenyeremet a földre, ami nekem óriási dolog. Ha rendszeresen nyújtok otthon magamtól, mennyi idő alatt mennének le a spárgáim? Egyenlőre rettenetesen néz ki, kell legálabb 30 centi mindegyikhez...Amúgy jógázom, szóval ott is tudnám fejleszteni a hajlékonyságomat.

2017. okt. 13. 13:59
 1/2 anonim válasza:
Hát kb. 1 hónap
2017. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia


Nekem minden előzmény nélkül 2 nap alatt egy spárgának nevezhető alakot tudtam produkálni. Napi 4 órát nyújtottam kb. egy héten át, utána csak lenyomtam a spárgát és azóta megy.

Nyújtás és időbefektetés kérdése.

2017. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!