Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondi melett érdemes boxolni?...

Kondi melett érdemes boxolni? Vagy úgy nem tudnak annyira regenerálódni az izmaim?

Figyelt kérdés

Ugye, heti 3 kondi kell 1 hétre(legalábbis kezdőnek, mint neke) és mindig 1-1 pihenőnap az edzések közöt, viszont én ezt a pihenőnapot boxal szoktam kidőlteni, vagy fordítva

Szóval H:Box K:kondi SZ:box CS:pihenő P:Kondi SZ:Munka/pihenés V:Kondi

Szerintetek ez így jó vagy mit és hogyan kellene csinálnom?:)


2017. okt. 9. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok. Nagyon sok
2017. okt. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én amikor elmentem kondizas kozbe boxolni egy het alatt lement rolam 2 kiló, ami meg is latszott 😁. Mondjuk nem figyeltem oda, hogy MINIMUM 500-kcallal többet kéne kajálni aznap, de többet
2017. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#1, ha szerinted sok, akkor min kellene változtatnom szerinted?
2017. okt. 10. 18:38
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 Én stabilan tartom a súlyom, egyelőre csak izmot építek és zsírt égetek, szóval súlyba nem változok, csak formásodok, miután megvan a minimum izom tömeg, elkezdek komolyabban tömegelni.
2017. okt. 10. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!